B 10 (2008) A-level Schedule

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

Hillar Otto Memorial 2018
Boys 2008 A-level
13.04.2018
1 12.00 Tamme st. Artificial grass 1 FC Helios Tartu JK Merkuur Juunior II 5 :  1 C
2 12.00 Tamme st. Artificial grass 2 FK Sparta FC Santos Tartu  0 :  3 A
3 12.40. Tamme st. Artificial grass 1 JK Merkuur Juunior GrIFK  4 :  0 B
4 12.40. Tamme st. Artificial grass 2 VJS FK Traktor  1 :  5 C
5 13.20. Tamme st. Artificial grass 2 FK Smiltene/BJSS FK Traktor II  4 :  0 A
6 14.00. Tamme st. Artificial grass 2 Strela Pskov Marupes SC  5 :  0 B
7 14.40. Tamme st. Artificial grass 2 FK Priekuli Marupes SC/Green  0 :  9 C
8 15.20. Tamme st. Artificial grass 1 FK Dinamo Riga JK Tabasalu  3 :  2 A
9 15.20. Tamme st. Artificial grass 2 Balvu SC FC Real Pro  4 :  2 B
10 16.00. Tamme st. Artificial grass 2 JK Merkuur Juunior II VJS  0 :  3 C
11 16.40. Tamme st. Artificial grass 1 FK Traktor II FC Santos Tartu  0 :  4 A
12 16.40. Tamme st. Artificial grass 2 Strela Pskov GrIFK  4 :  0 B
13 17.20. Tamme st. Artificial grass 2 Marupes SC/Green FC Helios Tartu  5 :  1 C
14 18.00. Tamme st. Artificial grass 1 FK Smiltene/BJSS FK Dinamo Riga  0 :  2 A
15 18.00. Tamme st. Artificial grass 2 FC Real Pro JK Merkuur Juunior  0 :  2 B
16 18.40. Tamme st. Artificial grass 2 FK Priekuli FK Traktor  1 :  2 C
17 19.20. Tamme st. Artificial grass 2 FK Sparta JK Tabasalu  0 :  1 A
18 20.00. Tamme st. Artificial grass 2 Marupes SC Balvu SC  0 :  8 B
14.04.2018
19 08.00. Tamme st. Artificial grass 1 FK Traktor II FK Sparta  0 :  0 A
20 08.00. Tamme st. Artificial grass 2 Balvu SC JK Merkuur Juunior  3 :  3 B
21 08.40. Tamme st. Artificial grass 1 FK Traktor JK Merkuur Juunior II  1 :  2 C
22 08.40. Tamme st. Artificial grass 2 FK Dinamo Riga FC Santos Tartu  1 :  5 A
23 09.20. Tamme st. Artificial grass 1 Marupes SC GrIFK  1 :  1 B
24 09.20. Tamme st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu FK Priekuli  2 :  0 C
25 10.00. Tamme st. Artificial grass 2 JK Tabasalu FK Smiltene/BJSS  1 :  1 A
26 10.40. Tamme st. Artificial grass 1 FC Real Pro Strela Pskov  1 :  2 B
27 10.40. Tamme st. Artificial grass 2 Marupes SC/Green VJS  0 :  0 C
28 11.20. Tamme st. Artificial grass 1 FK Dinamo Riga FK Sparta  9 :  1 A
29 11.20. Tamme st. Artificial grass 2 GrIFK Balvu SC  0 :  6 B
30 12.00. Tamme st. Artificial grass 2 FK Traktor FC Helios Tartu  4 :  1 C
31 12.40. Tamme st. Artificial grass 1 FC Santos Tartu FK Smiltene/BJSS  4 :  0 A
32 12.40. Tamme st. Artificial grass 2 JK Merkuur Juunior Marupes SC  10 :  0 B
33 13.20. Tamme st. Artificial grass 1 VJS FK Priekuli  0 :  3 C
34 13.20. Tamme st. Artificial grass 2 JK Tabasalu FK Traktor II  2 :  1 A
35 14.00. Tamme st. Artificial grass 2 GrIFK FC Real Pro  0 :  2 B
36 14.40. Tamme st. Artificial grass 2 FK Traktor Marupes SC/Green  1 :  5 C
37 15.20. Tamme st. Artificial grass 2 Marupes SC/Green JK Merkuur Juunior II  0 :  3 C
38 16.00. Tamme st. Artificial grass 2 Strela Pskov JK Merkuur Juunior  0 :  5 B
39 16.00. Annelinna st. Artificial grass 1 FK Sparta FK Smiltene/BJSS  0 :  5 A
40 16.40. Tamme st. Artificial grass 1 FC Santos Tartu JK Tabasalu  0 :  1 A
41 16.40. Tamme st. Artificial grass 2 FC Real Pro Marupes SC  5 :  0 B
42 16.40. Annelinna st. Artificial grass 1 FK Traktor II FK Dinamo Riga  0 :  10 A
43 17.20. Tamme st. Artificial grass 1 Balvu SC Strela Pskov  3 :  3 B
44 17.20. Tamme st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu VJS  1 :  2 C
45 17.20. Annelinna st. Artificial grass 1 JK Merkuur Juunior II FK Priekuli  0 :  3 C
46 18.40. Tamme st. Artificial grass 2 JK Tabasalu – Strela Pskov  0  2
47 19.20. Tamme st. Artificial grass 2 FK Smiltene/BJSS – Real Pro  1  5
48 20.00. Tamme st. Artificial grass 2 FC Santos Tartu – Merkuur-Juunior  0  3
49 20.00. Annelinna  st. Artificial grass 1 FK Traktor II – Marupes  3  1
50 20.40. Tamme st. Artificial grass 1 FK Dinamo Riga – Balvu SC  4  3
51 20.40. Tamme st. Artificial grass 2 FK Sparta – GrIFK (places 13. -15.)  0  4
15.04.2018
52 08.00 Tamme st. Artificial grass 1 Strela Pskov – VJS  3  :  0
53 08.00 Tamme st. Artificial grass 2 Real Pro- Helios Tartu  2  :  1
54 08.40. Tamme st. Artificial grass 1 Merkuur- Juunior – Marupes  3  2
55 08.40. Tamme st. Artificial grass 2 Balvu SC – Fk Traktor  6  0
56 09.20. Tamme st. Artificial grass 1 GrIFK – Fk Priekuli  4  1
57 09.20. Tamme st. Artificial grass 2 Marupes – Merkuur II  0  3
58 10.00 Tamme st. Artificial grass 1 JK Tabasalu – VJS  3  1
59 10.00 Tamme st. Artificial grass 2 FK Smiltene/BJSS – Helios Tartu  3  3
60 10.40. Tamme st. Artificial grass 1 FK Sparta – Fk Priekuli  0  2
61 10.40. Tamme st. Artificial grass 2 FK Traktor II – Merkuur II  1  2
62 11.20 Tamme st. Artificial grass 1 FK Dinamo Riga – Fk Traktor  6  1
63 11.20 Tamme st. Artificial grass 2 FC Santos Tartu – Marupes  5  1

 

Group A FC Santos Tartu FK Sparta FK Smiltene/BJSS FK Dinamo Riga JK Tabasalu FK Traktor II GOALS POINTS PLACE
Santos Tartu A 3:0  4:0 5:1 0:1  4:0 16:2 12 I
FK Sparta 0:3 A 0:5  1:9 0:1 0:0  1:18 1 V
FK Smiltene/BJSS  0:4 5:0 A  0:2  1:1  4:0 7  IV
FK Dinamo Riga 1:5  9:1  2:0 A  3:2  10:0  12 II
JK Tabasalu 1:0 1:0  1:1  2:3 A 2:1  7:5  10  III
FK Traktor II  0:4 0:0       0:4 0:10 1:2 A  1:20  1 VI

 

Group B JK Merkuur Juunior Strela Pskov GrIFK FC Real Pro Marupes SC Balcu SC GOALS POINTS PLACE
JK Merkuur Juunior B  5:0  4:0  2:0  10:0 3:3 24:3 13  I
Strela Pskov 0:5 B  4:0  2:1  5:0 3:3  14:9  10  III
GrIFK   0:4   0:4 B 0:2  1:1  0:6 1:17 1 V
FC Real Pro  0:2  1:2 2:0 B 5:0 2:4  10:8 6 IV
Marupes SC  0:10  0:5  1:1 0:5 B 0:8 1:29 1 VI
Balvu SC 3:3 3:3  6:0  4:2 8:0 B  24:8  11  II

 

Group C JK Merkuur Juunior II FC Helios Tartu FK Priekuli Marupes SC/Green VJS FK Traktor GOALS POINTS PLACE
JK Merkuur Juunior II C 1:5  0:3  3:0  0:3 2:1  6:14        6  VI
FC Helios Tartu 5:1 C  2:0  1:5  1:2  1:4  10:12 6  IV
FK Preikuli  3:0  0:2 C 0:9 3:0 1:2  7:13         6  V
Marupes SC/Green  0:3  5:1 9:0 C 0:0  5:1 19:5 10  I
VJS  3:0  2:1 0:3 0:0 C  1:5  6:9         7  III
FK Traktor 1:2  4:1 2:1  1:5  5:1 C  13:10  9  II

 

(1.-3.) FC Santos Tartu Merkuur-Juunior Marupes SC/Green GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu (1.-3.)  0:3  5:1  5:3  3  II
Merkuur-Juunior  3:0 (1.-3.)  3:2  6:2  6  I
Marupes SC/Green  1:5  2:3 (1.-3.)  3:8  0  III

 

(4.-6.th) Dinamo Riga Balvu SC Fk Traktor GOALS POINTS PLACE
Dinamo Riga (4.-6.th)
Balvu SC (4.-6.th)  6:0
FK Traktor  0:6 (4.-6.th)

 

(7.-9.th) Jk Tabasalu Strela Pskov VJS GOALS POINTS PLACE
Jk Tabasalu (7.-9.th)  0:2  3:1  3:3  3
Strela Pskov  2:0 (7.-9.th)
VJS  1:3 (7.-9.th)

 

(10.-12.th) Smiltene Real Pro Helios Tartu GOALS POINTS PLACE
Smiltene (10.-12.th)  1:5  3:3  4:8  1
Real Pro  5:1 (10.-12.th)
Helios Tartu  3.3 (10.-12.th)

 

(13.-15.th) Fk Sparta GrIFK Priekuli GOALS POINTS PLACE
FK Sparta (13.-15.th)  0:5
GrIFK (13.-15.th)
Fk Priekuli  2:0 (13.-15.th)

 

(16.-18.th) Fk Traktor II Marupes SC Merkuur II GOALS POINTS PLACE
Fk Traktor II (16.-18.th)  3:1  1:2  4:3  3
Marupes SC  1:3 (16.-18.th)
Merkuur II  2:1 (16.-18.th)