B 11 (2008) Hillar Otto Memorial 2019

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

Hillar Otto Memorial 2019
Boys 2008
nr TIME FIELD 05.04
1 11:10 Annelinna st. artificial grass 1 DJUSH Traktor II FA Tartu Kalev I 0 : 7 A
2 11:10 Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu JK Tammeka Sinine 0 : 4 B
3 13:40 Annelinna st. artificial grass 1 Limbazi and Salacgriva Põlva FC Lootos 4 : 2 A
4 13:40 Annelinna st. artificial grass 2 DJUSH Traktor FA Tartu Kalev II 4 : 0 B
5 15:20 Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur-Juunior FK Smiltene/BJSS 7 : 0 B
6 16:10 Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Punane Põlva FC Lootos 3 : 0 A
7 16:10 Annelinna st. artificial grass 2 JK Tammeka Sinine DJUSH Traktor 0 : 3 B
8 16:30 Mart Reiniku st. artificial grass  Limbazi and Salacgriva DJUSH Traktor II 11 : 0 A
9 17:20 Mart Reiniku st. artificial grass  JK Merkuur-Juunior FA Tartu Kalev II 11 : 0 B
10 19:30 Annelinna st. artificial grass 1 FA Tartu Kalev I FC Santos Punane 2 : 1 A
11 19:30 Annelinna st. artificial grass 2 FK Smiltene/BJSS FC Santos Tartu 10 : 1 B
06.04
12 08:10 Annelinna st. artificial grass 1 FA Tartu Kalev II FC Santos Tartu 1 : 1 B
13 08:10 Annelinna st. artificial grass 2 FK Smiltene/BJSS JK Tammeka Sinine 4 : 2 B
14 09:50 Annelinna st. artificial grass 1 DJUSH Traktor JK Merkuur-Juunior 0 : 4 B
15 11:30 Mart Reiniku st. artificial grass  FC Santos Punane DJUSH Traktor II 16 : 0 A
16 12:20 Mart Reiniku st. artificial grass  FA Tartu Kalev I Limbazi and Salacgriva 1 : 1 A
17 12:20 Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur-Juunior FC Santos Tartu 6 : 1 B
18 12:20 Annelinna st. artificial grass 2 FA Tartu Kalev II JK Tammeka Sinine 0 : 5 B
19 13:10 Mart Reiniku st. artificial grass  FK Smiltene/BJSS DJUSH Traktor 1 : 0 B
20 14:00 Mart Reiniku st. artificial grass  Põlva FC Lootos DJUSH Traktor II 5 : 0 A
21 16:30 Mart Reiniku st. artificial grass  FA Tartu Kalev I Põlva FC Lootos 3 : 0 A
22 16:30 Annelinna st. artificial grass 1 JK Tammeka Sinine JK Merkuur-Juunior 0 : 8 B
23 16:30 Annelinna st. artificial grass 2 Limbazi and Salacgriva FC Santos Punane 0 : 7 A
24 17:20 Mart Reiniku st. artificial grass  FA Tartu Kalev II FK Smiltene/BJSS 0 : 6 B
25 18:10 Mart Reiniku st. artificial grass  FC Santos Tartu DJUSH Traktor 0 : 6 B
26 19:00 Annelinna st. artificial grass 1 FA Tartu Kalev I FC Santos Punane 0 : 3
27 19:00 Annelinna st. artificial grass 2 Limbazi and Salacgriva Põlva FC Lootos 6 : 0
07.04
28 08:00 Annelinna st. artificial grass 2 DJUSH Traktor II FC Santos Tartu 2 : 0
29 08:50 Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos JK Tammeka Sinine 0 : 5
30 09:40 Annelinna st. artificial grass 2 Limbazi and Salacgriva DJUSH Traktor 0 : 1
31 10:30 Annelinna st. artificial grass 2 DJUSH Traktor II FA Tartu Kalev II 3 : 1
32 11:20 Annelinna st. artificial grass 2 (3.-4.th) FA Tartu Kalev I FK Smiltene/BJSS 0 : 3
33 12:00 Annelinna st. artificial grass 2 (FINAL) FC Santos Punane JK Merkuur-Juunior 0 : 2

A

FC Santos Punane Djush Traktor II Põlva FC Lootos Limbazi and Salacgriva FA Tartu Kalev I GOALS POINTS PLACE
FC Santos Punane

A

16:0 3:0 7:0 1:2 27:2 9 II
Djush Traktor II 0:16

A

0:5 0:11 0:7 0:29 0 V
Põlva FC Lootos 0:3 5:0

A

2:4 0:3 7:10 3 IV
Limbazi and Salacgriva 0:7 11:0 4:2

A

1:1 16:10 7 III
FA Tartu Kalev I 2:1 7:0 3:0 1:1

A

13:2 10 I

B

FC Santos Tartu JK Tammeka Sinine FA Tartu Kalev II Djush Traktor JK Merkuur-Juunior FK Smiltene/BJSS GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu

B

0:4 1:1 0:6 1:6 1:10 3:27 1 V
JK Tammeka Sinine 4:0

B

5:0 0:3 0:8 2:4 11:15 6 IV
FA Tartu Kalev II 1:1 0:5

B

0:4 0:11 0:6 1:27 1 VI
Djush Traktor 6:0 3:0 4:0

B

0:4 0:1 13:5 9 III
JK Merkuur-Juunor 6:1 8:0 11:0 4:0

B

7:0 36:1 15 I
FK Smiltene /BJSS 10:1 4:2 6:0 1:0 0:7

B

21:10 12 II