B08 (2010) Schedule

Hillar Otto Memorial 2018
Boys 2010
nr Time Stadium   13.04.2018
1 14.00. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Santos Red Tartu JK Tammeka  0 :  12 B
2 14.00. Annelinna st. Artificial grass 4 FK Dinamo Riga II Strela Pskov  1 :  6 A
3 14.40. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Santos White FC Elva  1 :  8 A
4 14.40. Annelinna st. Artificial grass 4 Strela Pskov II FK Dinamo Riga  0 :  6 B
5 16.00. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Elva FC Helios Tartu  13 :  0 A
6 16.40. Annelinna st. Artificial grass 3 Tartu JK Tammeka Pskov 747  5 :  4 B
7 16.40. Annelinna st. Artificial grass 4 FK Dinamo Riga II FC Santos White  9 :  1 A
8 18.00 Annelinna st. Artificial grass 3 FC Helios Tartu Strela Pskov  0 :  22 A
9 18.00. Annelinna st. Artificial grass 4 Strela Pskov II FC Santos Red  11 :  0 B
10 18.40. Annelinna st. Artificial grass 3 FK Dinamo Riga Pskov 747  6 :  1 B
14.04.2018
11 10.40. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Santos White FC Helios Tartu  4 :  0 A
12 10.40. Annelinna st. Artificial grass 4 FK Dinamo Riga Tartu JK Tammeka  2 :  1 B
13 11.20. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Elva FK Dinamo Riga II  3 :  3 A
14 11.20. Annelinna st. Artificial grass 4 Pskov 747 Strela Pskov II  2 :  3 B
15 12.40. Annelinna st. Artificial grass 3 Strela Pskov FC Santos White  12 : 0 A
16 13.20. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Santos Red FK Dinamo Riga  1 :  10 B
17 13.20. Annelinna st. Artificial grass 4 FC Helios Tartu FK Dinamo Riga II  0 :  13 A
18 14.00. Annelinna st. Artificial grass 3 Strela Pskov FC Elva  8 :  1 A
19 14.40. Annelinna st. Artificial grass 3 Pskov 747 FC Santos Red  2 : 3 B
20 15.20. Annelinna st. Artificial grass 3 Tartu JK Tammeka Strela Pskov II 0 :  1 B
21 17.20. Annelinna st. Artificial grass 3 Strela Pskov-Strela Pskov II (1. – 4.)  7  0
22 17.20. Annelinna st. Artificial grass 4 FK Dinamo Riga II-FK Dinamo Riga (1. – 4)  0  11
23 18.00. Annelinna st. Artificial grass 3 Tartu JK Tammeka – FC Elva (5. – 7.)  5  0
24 18.00. Annelinna st. Artificial grass 4 FC Helios Tartu – Pskov 747 (8. – 10.)  0  12
15.04.2018
25 09.00. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Santos White – FC Elva (5. – 7.)  0  4
26 09.00. Annelinna st. Artificial grass 4 FC Santos Red – FC Helios Tartu (8. – 10.)  4  1
27 10.00 Annelinna st. Artificial grass 3 Strela II – Dinamo Riga II (3.-4.)  1  6
28 10.00 Annelinna st. Artificial grass 4 Strela I – Dinamo Riga (FINAL)  4  0
29 11.00. Annelinna st. Artificial grass 3 FC Santos White – Tartu JK Tammeka (5. – 7.)  0  8
30 11.00. Annelinna st. Artificial grass 4 FC Santos Red – Pskov 747 (8. – 10.)  1  5

 

Group A FC Santos White FC Helios Tartu Strela Pskov FC Elva FK Dinamo Riga II GOALS POINTS PLACE
FC Santos White A  4:0  0:12  1:8  1:9  5:29  3 IV
FC Helios Tartu 0:4 A  0:22  0:13 0:13  0:52 0 V
Strela Pskov  12:0  22:0 A 8:1  6:1 50:2 12 I
FC Elva  8:1  13:0 1:8 A  3:3 25:12 7  III
FK Dinamo Riga II  9:1 13:0  1:6  3:3 A  26:10 7 II

 

Group B FC Santos Red Tartu JK Tammeka Strela Pskov II FK Dinamo Riga Pskov 747 GOALS POINTS PLACE
FC Santos Red B  0:12  0:11  1:10  3:2  4:35  3  IV
Tartu JK Tammeka  12:0 B 0:1  1:2  5:4  18:7  6 III
Strela Pskov II  11:0 1:0 B  0:6  3:2 15:8 9 II
FK Dinamo Riga  10:1  2:1  6:0 B  6:1  24:3  12  I
Pskov 747  2:3  4:5  2:3  1:6 B  9:17  0  V

 

(5.-7.) FC Santos White FC Elva Tartu JK Tammeka GOALS POINTS PLACE
FC Santos White (5.-7.)  0:4  0:8  0:12  0  III
FC Elva  4:0 (5.-7.) 0:5  4:5  3  II
Tartu JK Tammeka  8:0  5:0 (5.-7.)  13:0  6  I

 

(8.-10.th) FC Santos Red FC Helios Tartu Pskov 747 GOALS POINTS PLACE
FC Santos Red (8.-10.th)  4:1  1:5  5:6  3  II
FC Helios Tartu  1:4 (8.-10.th)  0:12  1:16  0  III
Pskov 747  5:1  12:0 (8.-10.th)  17:1  6  I