B09 (2010) Tartu Santos Cup 2019 – A level

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

Tartu Santos Cup 2019
Boys 2010 A-level
nr TIME FIELD 27.09          
1 14:40 Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu Belaz Sdjush 5 : 0 A
2 15:20 Annelinna st. artificial grass 1 FC Elva VJS 1 : 2 A
3 16:00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Olimp JK Tammeka Must 3 : 1 B
4 17:20 Annelinna st. artificial grass 1 Pskov 747 JK Merkuur – Juunior 3 : 2 B
5 17:20 Annelinna st. artificial grass 2 Belaz Sdjush FC Elva 4 : 4 A
6 18:00 Annelinna st. artificial grass 1 JK Dina FC Helios Tartu 1 : 2 A
7 19:20 Annelinna st. artificial grass 1 JK Dina VJS 1 : 6 A
8 19:20 Annelinna st. artificial grass 2 FK Olimp Pskov 747 1 : 1 B
9 20:00 Annelinna st. artificial grass 1 JK Tammeka Must JK Merkuur – Juunior 5 : 1 B
      28.09          
10 09:20 Annelinna st. artificial grass 1 Pskov 747 Jõhvi Phoenix 2 : 1 B
11 10:40 Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur – Juunior Jõhvi Phoenix 4 : 1 B
12 10:40 Annelinna st. artificial grass 2 Belaz Sdjush JK Dina 4 : 2 A
13 11:20 Annelinna st. artificial grass 1 VJS FC Helios Tartu 3 : 1 A
14 12:00 Annelinna st. artificial grass 1 Jõhvi Phoenix FK Olimp 1 : 7 B
15 14:00 Annelinna st. artificial grass 1 JK Tammeka Must Pskov 747 0 : 1 B
16 14:00 Annelinna st. artificial grass 2 JK Merkuur – Juunior FK Olimp 1 : 1 B
17 15:20 Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu FC Elva 1 : 1 A
18 15:20 Annelinna st. artificial grass 2 VJS Belaz Sdjush 5 : 1 A
19 16:40 Annelinna st. artificial grass 1 Jõhvi Phoenix JK Tammeka Must 0 : 3 B
20 16:40 Annelinna st. artificial grass 2 FC Elva JK Dina 3 : 2 A
21 18:40 Annelinna st. artificial grass 1 A1 – B2 (1.-4.)VJS FK Olimp 1(3)   1(2)  
22 18:40 Annelinna st. artificial grass 2 A2 – B1 (1.-4.)FC Helios Tartu Pskov 747 0   3  
23 19:20 Annelinna st. artificial grass 1 A3 – B4 (5.-8.) FC Elva JK Merkuur – Juunior 2   1  
24 19:20 Annelinna st. artificial grass 2 A4 – A3 (5.-8.)Belaz Sdjush JK Tammeka Must 1   5  
      29.09          
25 08:40 Annelinna st. artificial grass 1 A5 – B5 (9.-10.) JK Dina Jõhvi Phoenix 5   1  
26 08:40 Annelinna st. artificial grass 2 Loser of 23 – Loser of 24 (7.-8.) JK Merkuur-Juunior Belaz Sdjush 5   1  
27 09:20 Annelinna st. artificial grass 1 Winner of 23 – Winner of 24 (5.-6.) FC Elva JK Tammeka Must 1   5  
28 10:00 Annelinna st. artificial grass 1 Loser of 21 – Loser of 22 (3.-4.) FK Olimp FC Helios Tartu 2   0  
29 10:40 Annelinna st. artificial grass 1 Winner of 21 – Winner of 22 (1.-2.) VJS Pskov 747 3   1  

 

Group A

VJS

Belaz Sdjush

JK Dina

FC Helios Tartu

FC Elva

GOALS

POINTS

PLACE

VJS

A

5:1 6-1 3-1 2-1 16-4 12 I

Belaz Sdjush

 1:5

A

4-2 0-5 4-4 9-16 4 IV

JK Dina

 1-6

2-4

A

1-2 2-3 6-15 0 V

FC Helios Tartu

 1-3

 5-0

 2-1

A

 1-1

 9-5

7

II

FC Elva

 1-2

4-4 3-2 1:1

A

9-9 5 III

 

Group B

JK Merkuur-Juunior

FK Olimp

Pskov 747

Jõhvi Phoenix

JK Tammeka Must

GOALS

POINTS

PLACE

JK Merkuur-Juunior

B

1-1 2-3 4-1 1-5 8-10 4 IV

FK Olimp

 1-1

B

1-1 7-1 3-1 12-4 8 II

Pskov 747

 3-2

1-1

B

2-1 1-0 7-4 10 I

Jõhvi Phoenix

 1-4

 1-7

 1-2

B

 0-3

 3-16

0

V

JK Tammeka Must

 5-1

1-3 0-1 3-0

B

9-5 6 III