B10 (2008 B-level) Hillar Otto Memorial 2018

Hillar Otto Memorial 2018
Boys 2008 B-LEVEL
 nr. Time Stadion 13/04/18  Group
1 13.20. Tamme st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon I FC Flora Valge  3 :  2 A
2 14.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Ülenurme JK Tammeka Valge  2 :  4 B
3 14.40. Tamme st. artificial grass 1 JK Tammeka Sinine FC Santos  6 :  0 A
4 16.00. Tamme st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon II JK Tabasalu  0 :  0 B
5 17.20. Tamme st. artificial grass 1 FC Santos FC Flora Valge  1 :  6 A
6 18.40. Tamme st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon II FC Ülenurme  0 :  4 B
7 19.20. Tamme st. artificial grass 1 JK Tammeka Sinine Pärnu JK Poseidon I  1 :  1 A
8 20.00. Tamme st. artificial grass 1 JK Tabasalu JK Tammeka Valge  1 :  5 B
14/04/18
9 10.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Flora Valge JK Tammeka Sinine  2 :  1 A
10 10.40. Annelinna st. artificial grass 1 JK Tammeka Valge Pärnu JK Poseidon II  3 :  0 B
11 11.20. Annelinna st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon I FC Santos  3 :  1 A
12 12.00. Tamme st. artificial grass 1 JK Tabasalu FC Ülenurme  1 : 1 B
13. 14.00. Tamme st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon – Pärnu JK Poseidon II  3 :  1
14. 14.40. Tamme st. artificial grass 1 FC Santos – JK Tammeka Valge  2 : 3
15. 15.20. Tamme st. artificial grass 1 FC Flora Valge – JK Tabasalu  2 :  1
16. 16.00. Tamme st. artificial grass 1 JK Tammeka sinine – FC Ülenurme  2 :  3
17. 18.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Santos – JK Tabasalu  2 :  0
18. 18.40. Tamme st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon II – JK Tammeka sinine  0 :  4
19. 19.20. Tamme st. artificial grass 1 Pärnu JK Poseidon – FC Ülenurme  4 :  2
20. 20.00. Tamme st. artificial grass 1 JK Tammeka -FC Flora Valge  2 :  1
15/04/18
18. 09.00. Mart Reiniku st. artificial grass  Tabasalu- Pärnu JK Poseidon II(7.-8) :
19. 09.40.  Mart Reiniku st. artificial grass  Santos – Tammeka Sinine (5.-6.) :
20. 10.20.  Mart Reiniku st. artificial grass  Fc Ülenurme- Fc Flora (3.-4.) :
21. 11.00.  Mart Reiniku st. artificial grass  Pärnu Poseidon – Jk Tammeka (Final) :

 

Group A FC Santos Tartu FC Flora Valge JK Tammeka Sinine Pärnu JK Poseidon I GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu A  1:6 0:6  1:3  2:15  0  IV
FC Flora Valge  6:1 A  2:1  2:3  10:5  6  II
JK Tammeka Sinine 6:0  1:2 A 1:1  8:3  4  III
 Pärnu JK Poseidon I  3:1  3:2 1:1 A  7:4  7  I

 

Group B FC Ülenurme JK Tammeka Valge Pärnu JK Poseidon II JK Tabasalu GOALS POINTS PLACE
FC Ülenurme B  2:4 4:0  1:1 7:5  4  II
JK Tammeka Valge  4:2 B  3:0 5:1  12:3  9  I
Pärnu JK Poseidon II 0:4  0:3 B  0:0  0:7  0  IV
JK Tabasalu  1:1 1:5  0:0 B  2:5  2  III