B11 (2006) Schedule

10/6/17

1

13.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Red JK Merkuur Juunior 0 :  1

A

2

13.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos White FC Helios Tartu  2 :  1

B

3

13.50. Annelinna st. artificial grass 1 JK Tammeka FC Helios Lähte  15 :  0

C

4

13.50. Annelinna st. artificial grass 2 FC Narva Trans Rezeknes FA  3

:

0

A

5

14.40. Annelinna st. artificial grass 1 FS Leevon TJK Legion  1

:

 2

B

6

14.40. Annelinna st. artificial grass 2 FCI Tallinn Rakvere JK Tarvas  0

:

 1

C

7

15.30. Annelinna st. artificial grass 1 FC Elva FC Santos Red 2

:

 0

A

8

15.30. Annelinna st. artificial grass 2 FA Zalgirietis Vilnius FC Santos White 0

:

 1

B

9

16.20. Annelinna st. artificial grass 1 BFA Vilnius JK Tammeka 1

:

 6

C

10

16.20. Annelinna st. artificial grass 2 Rezeknes FA JK Merkuur Juunior  4

:

 1

A

11

17.10. Annelinna st. artificial grass 1 FS Leevon FC Helios Tartu  0

:

 5

B

12

17.10. Annelinna st. artificial grass 2 Rakvere JK Tarvas FC Helios Lähte  11

:

 0

C

13

18.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Elva FC Narva Trans  0

:

 2

A

14

18.00. Annelinna st. artificial grass 2 TJK Legion FA Zalgirietis Vilnius 5

:

0

B

15

18.50. Annelinna st. artificial grass 1 BFA Vilnius FCI Tallinn  0  :  5

C

10/7/17

16

09.30. Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur Juunior FC Narva Trans  1

:

2

A

17

09.30. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu FA Zalgirietis Vilnius  1

:

 3

B

18

10.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Lähte FCI Tallinn  0

:

 11

C

19

10.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Red Rezeknes FA  0

:

 9

A

20

11.10. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos White FS Leevon  4

:

 0

B

21

11.10. Annelinna st. artificial grass 2 JK Tammeka Rakvere JK Tarvas 1

:

0

C

22

12.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Narva Trans FC Santos Red  2

:

 0

A

23

12.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu TJK Legion  0

:

 0

B

24

12.50. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Lähte BFA Vilnius 2

:

 4

C

25

12.50. Annelinna st. artificial grass 2 Rezeknes FA FC Elva 1

:

 1

A

26

13.40. Annelinna st. artificial grass 1 FA Zalgirietis Vilnius FS Leevon  0

:

 0

B

27

13.40. Annelinna st. artificial grass 2 FCI Tallinn JK Tammeka  3

:

 1

C

28

14.30. Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur Juunior FC Elva 1

:

1

A

29

14.30. Annelinna st. artificial grass 2 TJK Legion FC Santos White 0

:

2

B

30

15.20. Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas BFA Vilnius 4

:

0

C

31

17.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Red – FS Leevon (13-15th place) 2  : 2

32

17.00. Annelinna st. artificial grass 2 JK Merkuur Juunior – FC Helios Tartu (10-12th place)  0  :  3

33

17.50. Annelinna st. artificial grass 1 FC Elva – FA Zalgirietis Vilnius (7-9th place)  0  :  0

34

17.50. Annelinna st. artificial grass 2 Rezeknes FA – TJK Legion (4-6th place) 3  :  0

35

18.40. Annelinna st. artificial grass 1 Narva Trans – FC Santos White (1-3rd place)  2  :  4

36

18.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Red – FC Helios Lähte (13-15th place)  3 :  1

37

19.30. Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur Juunior – BFA Vilnius (10-12th place)  3  :  0

10/8/17

38

08.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Elva – Rakvere JK Tarvas (7-9th place)  0  :  2

39

08.00. Annelinna st. artificial grass 2 Rezeknes FA –FCI Tallinn (4-6th place)  3  :  0

40

08.50. Annelinna st. artificial grass 1 FC Narva Trans – JK Tammeka (1-3rd place)  3  :  2

41

08.50. Annelinna st. artificial grass 2 FS Leevon – FC Helios Lähte (13-15th place)  14  :  0

42

09.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu – BFA Vilnius (10-12th place)  4  :  0

43

09.40. Annelinna st. artificial grass 2 FA Zalgirietis Vilnius – Rakvere JK Tarvas (7-9th place) 0 : 0

44

10.30. Annelinna st. artificial grass 1 TJK Legion – FCI Tallinn (4-6th place)

45

10.30. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos White –JK Tammeka(1-3rd place) 0  :  2

 

(1.-3.th)

FC Santos White  FC Narva Trans  JK Tammeka

GOALS

POINTS

PLACE

 FC Santos White

(1.-3.th)

4:2 0:2 II
 FC Narva Trans 2:4

(1.-3.th)

3:2 III
 JK Tammeka 2:0 2:3

(1.-3.th)

I

 

(4.-6.th)

 Rezeknes FA  TJK Legion  FCI Tallinn

GOALS

POINTS

PLACE

 Rezeknes FA

(4.-6.th)

3-0 3-0 6 I
TJK Legion 0-3

(4.-6.th)

3-0  3 II
 FCI Tallinn 0-3  0-3

(4.-6.th)

 0 III

 

(7.-9.th)

 FC Elva  FA Zalgirietis Vilnius  Rakvere JK Tarvas

GOALS

POINTS

PLACE

 FC Elva

(7.-9.th)

0:0  0-2 0:2 1
 FA Zalgirietis Vilnius 0:0

(7.-9.th)

 Rakvere JK Tarvas 2-0

(7.-9.th)

 

(10.-12.th)

 JK Merkuur Juunior  FC Helios Tartu BFA Vilnius

GOALS

POINTS

PLACE

 JK Merkuur Juunior

(10.-12.th)

0-3 3-0  3 II
 FC Helios Tartu 3-0

(10.-12.th)

4-0 6 I
BFA Vilnius 0-4 0-3 (10.-12.th) III

 

(13.-15.th)

 FC Santos Red  FS Leevon  FC Helios Lähte

GOALS

POINTS

PLACE

 FC Santos Red

(13.-15.th)

2:2 3:1 5:3  4 II
 FS Leevon 2:2

(13.-15.th)

14:0 16:2 4 I
 FC Helios Lähte 1:3 0:14

(13.-15.th)

 1:17 0 III

 

Group A

FC Santos Red

JK Merkuur Juunior

FC Narva Trans

Rezeknes FA

FC Elva

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos Red

A

 0-1  0-2 0-9 0-2 0:14 0 V

JK Merkuur Juunior

1-0

A

1-2 1-4  1:1 4:7 4 IV

FC Narva Trans

2-0 2-1

A

3-0  2-0  9:1 12 I

Rezeknes FA

9-0 4-1 0-3

A

1-1 14:5  7 II

FC Elva

2-0  1:1 0-2 1-1

A

 4:4 5 III

 

Group B

FC Santos White

FC Helios Tartu

FA Zalgirietis Vilnius

FS Leevon

TJK Legion

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos White

B

2-1 1-0 4-0 2-0  9:1  12 I

FC Helios Tartu

1-2

B

1-3 5-0 0-0 7:5 4 IV

FA Zalgirietis Vilnius

0-1 3-1

B

0-0 0-5 3:7 4 III

FS Leevon

0-4 0-5 0-0

B

1-2 1:11 1 V

TJK Legion

0-2 0-0  5-0 2-1

B

7:3 7 II

 

Group C

JK Tammeka

FC Helios Lähte

FCI Tallinn

Rakvere JK Tarvas

BFA Vilnius

GOALS

POINTS

PLACE

JK Tammeka

C

15-0 1-3 1-0 6-1 23:4 9 I

FC Helios Lähte

0-15

C

0-11 0-11 2-4 2:41 0 V

FCI Tallinn

3-1 11-0

C

0-1 5-0 19:2 9 II

Rakvere JK Tarvas

0-1 11-0 1-0

C

4-0 16:1 9 III

BFA Vilnius

1-6 4-2 0-5 0-4

C

5:17  3 IV