B12 (2005)

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019


HILLAR OTTO MEMORIAL

BOYS 2005

4/7/17

Game nr. Time Pitch Teams Group Result

1

09.15. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu – FK Fortuna Minsk B  0-7

2

10.00. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka – VJS A  1-1

3

10.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu – Tartu JK Tammeka II C  1-1

4

10.45. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu – JK Merkuur-Juunior B  0-4

5

11.30. Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas – Tartu JK Tammeka II C  3-0

6

12.15. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka – FC Helios Võru A 3-1

7

13.00. Annelinna st. artificial grass 1 FK Fortuna Minsk – JK Merkuur-Juunior B  6-0

8

13.45. Annelinna st. artificial grass 1 VJS – Tabasalu JK A  2-2

9

14.30. Annelinna st. artificial grass 1 FK Strela Pskov Tigers – FK Liepaja B  0-0

10

15.15. Annelinna st. artificial grass 1 FK Strela Pskov Lions – Marupes SC C  4-0

11

16.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Võru – SK Super Nova A  2-1

12

16.45. Annelinna st. artificial grass 1 FK Liepaja – FK Fortuna Minsk B  0-8

13

17.30. Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas – FK Strela Pskov Lions C  3-1

14

18.15. Annelinna st. artificial grass 1 SK Super Nova – Tabasalu JK A  0-4

15

19.00. Annelinna st. artificial grass 1 FK Strela Pskov Tigers – JK Merkuur-Juunior B  2-3

16

19.45. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu – Marupes SC C  1-0

17

20.30. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Võru – VJS A  0-7

4/8/17

18

08.30. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka – SK Super Nova A  4-0

19

09.15. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu – FK Strela Pskov Tigers B  4-0

20

10.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu – FK Strela Pskov Lions C  3-3

21

10.45. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka – Tabasalu JK A  0-2

22

11.30. Annelinna st. artificial grass 1 FK Liepaja – FC Santos Tartu B  1-1

23

12.15. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka II – Marupes SC C  0-1

24

13.00. Annelinna st. artificial grass 1 VJS – SK Super Nova A  0-1

25

13.45. Annelinna st. artificial grass 1 FK Fortuna Minsk – FK Strela Pskov Tigers B  9-0

26

14.30. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu – Rakvere JK Tarvas C  0-1

27

15.15. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Võru – Tabasalu JK A  0-4

28

16.00. Annelinna st. artificial grass 1 Marupes SC – Rakvere JK Tarvas C  1-1

29

16.45. Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur-Juunior – FK Liepaja B  2-0

30

17.30. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka II – FK Strela Pskov Lions C  0-5

31

18.15. Annelinna st. artificial grass 1 SK Super Nova – FK Strela Pskov Tigers (13-15th place)  2-1

32

19.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Võru – FK Liepaja (10-12th place)  0-0

33

19.45. Annelinna st. artificial grass 1 VJS – FC Santos Tartu (7-9th place)  7-0

34

19.45. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka – JK Merkuur-Juunior (4-6th place)  2-1

35

20.30. Annelinna st. artificial grass 1 Tabasalu JK-FK Fortuna Minsk (1-3rd place)  3-3

4/9/17

36

08.00. Annelinna st. artificial grass 1 SK Super Nova – Tartu JK Tammeka II(13-15th place)  2-0

37

08.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Võru – Marupes SC (10-12th place)  1-2

38

08.45. Annelinna st. artificial grass 1 VJS – FC Helios Tartu (7-9th place)  3-0

39

08.45. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka – FK Strela Pskov Lions (4-6th place)  2-1

40

09.30. Annelinna st. artificial grass 1 Tabasalu JK-Rakvere JK Tarvas (1-3rd place)  2-1

41

09.30. Annelinna st. artificial grass 2 FK Strela Pskov Tigers – Tartu JK Tammeka II (13-15th place)  1-0

42

10.15. Annelinna st. artificial grass 1 FK Liepaja – Marupes SC (10-12th place)  0-1

43

10.15. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu – FC Helios Tartu (7-9th place)  0-3

44

11.00. Annelinna st. artificial grass 1 JK Merkuur-Juunior – FK Strela Pskov Lions (4-6th place)  1-2

45

11.00. Annelinna st. artificial grass 2 FK Fortuna Minsk – Rakvere JK Tarvas (1-3rd place)  3-1

Group A

VJS

Tartu JK Tammeka

FC Helios Võru

SK Super Nova

Tabasalu JK

GOALS

POINTS

PLACE

VJS

A

 1-1  7-0  0-1  2-2  10-4  5  III

Tartu JK Tammeka

1-1

A

3-1  4-0  0-2  8-4  7  II

FC Helios Võru

 0-7 1-3

A

 2-1  0-4  3-15  3  IV

SK Super Nova

 1-0  0-4  1-2

A

 0-4  2-10  3  V

Tabasalu JK

 2-2  2-0  4-0  4-0

A

 12-2  12  I

Group B

FC Santos Tartu

JK Merkuur-

juunior

FK Fortuna Minsk

FK Strela Pskov Tigers

FK Liepaja

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos Tartu

B

 0-4  0-7  4-0  1-1  5-12  4  III

JK Merkuur-Juunior

 4-0

B

 0-6  3-2  2-0  9-2  9  II

FK Fortuna Minsk

 7-0  6-0

B

 9-0  8-0  30-0  12  I

FK Strela Pskov Tigers

 0-4  2-3  0-9

B

 0-0  2-16  1  V

FK Liepaja

 1-1  0-2  0-8  0-0

B

 1-11  2  IV

Group C

Tartu JK Tammeka II

FC Helios Tartu

Rakvere JK Tarvas

FK Strela Pskov Lions

Marupes SC

GOALS

POINTS

PLACE

Tartu JK Tammeka II

C

 1-1  0-3  0-5  0-1  1-10  1  V

FC Helios Tartu

 1-1

C

 0-1  3-3  1-0  5-5  5  III

Rakvere JK Tarvas

 3-0  1-0

C

 3-1  1-1  8-2  10  I

FK Strela Pskov Lions

 5-0  3-3  1-3

C

 4-0  13-6  7  II

Marupes SC

 1-0  0-1  1-1  0-4

C

 2-6  4  IV