B12 (2006) Schedule Hillar Otto Memorial 2018

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

2 x 15 min

7 games all teams! 

Hillar Otto Memorial 2018
Boys 2006
06.04.2018
Nr. Time Stadium Team Team       Group
1 11:00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Lähte Tartu JK Tammeka  0 :  6 B
2 13:00. Annelinna st. artificial grass 1 HJK Blue FC Santos Tartu  2 :  1 A
3 13.00. Annelinna st. artificial grass 2 HJK Arabia Tartu JK Tammeka  1 :  1 B
4 13.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Narva Trans FC Helios Tartu  2 :  0 C
5 13.40. Annelinna st. artificial grass 2 Strela Pskov II FK Minsk  0 :  1 A
6 14.20. Annelinna st. artificial grass 1 FK Minsk II FC Helios Lähte  9 :  0 B
7 14.20. Annelinna st. artificial grass 2 Strela Pskov I Vidzeme FC  2 :  1 C
8 15.00. Annelinna st. artificial grass 1 FK Priekuli JK Tabasalu  0 :  2 B
9 15.50. Annelinna st. artificial grass 1 FC Real Pro South Estonian Selection  1 :  2 C
10 15.50. Annelinna st. artificial grass 2 FK Minsk FC Gauja  1 :  1 A
11 16.30. Annelinna st. artificial grass 1 HJK Blue FC Kuressaare  3 :  1 A
12 16.30. Annelinna st. artificial grass 2 HJK Arabia FK Minsk II  0 :  1 B
13 17.10. Annelinna st. artificial grass 1 Vidzeme FC FC Narva Trans  0 :  0 C
14 17.10. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka FK Priekuli  2 :  1 B
15 17.50. Annelinna st. artificial grass 1 South Estonian Selection Strela Pskov I  1 :  1 C
16 17.50. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu FC Gauja  1 :  2 A
17 18.30. Annelinna st. artificial grass 1  FC Helios Lähte JK Tabasalu  0 :  5 B
18 20.00 Mart Reiniku st. artificial grass  FC Helios Tartu FC Real Pro  1 :  0 C
19 20.40 Mart Reiniku st. artificial grass  FC Kuressaare Strela Pskov II  0 :  1 A
07.04.2018
20 08.00. Annelinna st. artificial grass 1 HJK Blue FC Gauja  7 :  0 A
21 08.00. Annelinna st. artificial grass 2 HJK Arabia FK Priekuli  2 :  0 B
22 08.40. Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov II FC Santos Tartu  2 :  0 A
23 08.40. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka FK Minsk II  1 :  0 B
24 09.20. Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov I FC Real Pro  2 :  0 C
25 09.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Kuressaare FK Minsk  1 :  2 A
26 10.00. Annelinna st. artificial grass 1 Vidzeme FC FC Helios Tartu  1 :  0 C
27 10.00. Annelinna st. artificial grass 2 South Estonian Selection FC Narva Trans  2 :  0 C
28 10.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Minsk II FK Priekuli  3 :  0 B
29 11.20. Annelinna st. artificial grass 1 Vidzeme FC South Estonian Selection  1 :  2 C
12.10. Annelinna st. artificial grass 1 :
30 12.10. Annelinna st. artificial grass 2 FC Narva Trans Strela Pskov I  1 :  0 C
31 12.50. Annelinna st. artificial grass 1 JK Tabasalu HJK Arabia  1 :  2 B
32 12.50. Annelinna st. artificial grass 2 Strela Pskov II HJK Blue 2 :  0 A
33 13.30. Annelinna st. artificial grass 1 South Estonian Selection FC Helios Tartu  1 :  0 C
34 13.30. Annelinna st. artificial grass 2 FC Real Pro Vidzeme FC  0 :  2 C
35 14.10. Annelinna st. artificial grass 1 JK Tabasalu FK Minsk II  1 :  0 B
36 14.10. Annelinna st. artificial grass 2 FC Gauja Strela Pskov II  1 :  0 A
37 15.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Minsk HJK Blue  0 :  3 A
38 15.40. Annelinna st. artificial grass 2  FC Helios Tartu Strela Pskov I  1 :  0 C
39 16.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Narva Trans FC Real Pro  1 :  0 C
40 16.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Lähte HJK Arabia  0 : 10 B
41 17.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu FC Kuressaare  1 : 0 A
42 17.00. Annelinna st. artificial grass 2 JK Tabasalu Tartu JK Tammeka  0 :  3 B
43 17.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Priekuli  FC Helios Lähte  2 :  0 B
44 17.40. Annelinna st. artificial grass 2 FK Minsk FC Santos Tartu  2 :  4 A
45 18.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Gauja FC Kuressaare  0 : 2 A
46 18.20. Annelinna st. artificial grass 2 JK Tabasalu – Strela Pskov I (places 7.-9.)  0  :  1
47 19.00. Annelinna st. artificial grass 1 FK Minsk II -Vidzeme FC (places 10. – 12.)  1  :  0
48 19.50. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK  Tammeka – South Estonian Selection (places 1.-3.)  1  :  2
49 19.50. Annelinna st. artificial grass 2 HJK Arabia – FC Narva Trans (places 4.-6.)  1  :  0
50 20.30. Annelinna st. artificial grass 1 FK Priekuli – FC Helios Tartu (places 13. -15.)  0  :  2
51 20.30. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Lähte – FC Real Pro (places 16. – 18.)  0  :  7
08.04.2018
52 08.00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Minsk – JK Tabasalu (places 7.-9)  0 :  0
53 08.00 Annelinna st. artificial grass 2 FC Gauja – FK Minsk II (places 10. – 12.)  0  :  2
54 08.40. Annelinna st. artificial grass 1 HJK Blue – Tartu Jk Tammeka (places 1.-3.)  0 :  0
55 08.40. Annelinna st. artificial grass 2 Strela Pskov II – HJK Arabia (places 4.-6.)  1  :  0
56 09.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu – FK Priekuli (places 13. -15.)  3  :  0
57 09.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Kuressaare – FC Helios Lähte (places 16. – 18.)  4  :  0
58 10.00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Minsk – Strela Pskov I (places 7.-9.)  0  :  2
59 10.00 Annelinna st. artificial grass 2 FC Gauja – Vidzeme FC (places 10. – 12.)  1  :  2
60 10.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu – FC Helios Tartu (places 13. -15.)  1  :  0
61 10.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Kuressaare – FC Real Pro (places 16. – 18.)  2  :  0
62 11.20 Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov II – FC Narva Trans (places 4.-6.)  1  :  1
63 11.20 Annelinna st. artificial grass 2 HJK Blue – South Estonian Selection (places 1.-3.)  3  :  0

 

Group A FC Santos Tartu HJK Blue FC Kuressaare FK Minsk FC Gauja Strela Pskov II GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu

A

1:2  1:0  4:2 1:2 0:2  7:8  6  V
HJK Blue 2:1

A

3:1  3:0 7:0 0:2 15:4 12 I
FC Kuressaare  0:1 1:3

A

1:2  2:0 0:1  4:7  3  VI
FK Minsk  2:4 0:3 2:1

A

1:1  1:0  6:9  7 III
FC Gauja 2:1 0:7  0:2 1:1

A

1:0  4:11  7  IV
Strela Pskov II 2:0 2:0 1:0 0:1 0:1

A

 5:2  9  II

 

Group B JK Tammeka HJK Arabia FK Priekuli JK Tabasalu FK Minsk II FC Helios Lähte GOALS POINTS PLACE
JK Tammeka

B

1:1 2:1  3:0 1:0 6:0 13:2  13  I
HJK Arabia 1:1

B

2:0 2:1  0:1 10:0 15:3 10  II
FK Priekuli 1:2 0:2

B

0:2 0:3  2:0  3:9  3  V
JK Tabasalu  0:3 1:2 2:0

B

1:0 5:0  9:5  9  III
FK Minsk II 0:1 1:0 3:0 0:1

B

9:0 13:2  9  IV
FC Helios Lähte 0:6  0:10  0:2 0:5 0:9

B

 0:32  0  VI

 

Group C FC Helios Tartu FC Narva Trans FC Real Pro South Estonian Selection Strela Pskov I Vidzeme FC GOALS POINTS PLACE
FC Helios Tartu

C

0:2 1:0 0:1  1:0 0:1 2:4 6 V
FC Narva Trans 2:0

C

1:0 0:2 1:0 0:0  4:2 10 II
FC Real Pro 0:1 0:1

C

1:2 0:2 0:2 1:8 0 VI
South Estonian Selection 1:0 2:0 2:1

C

1:1 2:1  8:3  13 I
Strela Pskov I 0:1 0:1 2:0 1:1

C

2:1  5:4 7 III
Vidzeme FC 1:0 0:0 2:0 1:2 1:2

C

5:4 7 IV

 

(1.-3.) HJK Blue JK Tammeka South Estonian Selection GOALS POINTS PLACE
HJK Blue (1.-3.) 0:0 3:0 4 I
JK Tammeka 0:0 (1.-3.) 1:2 1:2 1 III
South Estonian Selection 0:3 2:1 (1.-3.) 3 II

 

(4.-6.th) Strela Pskov II HJK Arabia FC Narva Trans GOALS POINTS PLACE
Strela Pskov II (4.-6.th) 1:0 1:1 4 IV
HJK Arabia 0:1 (4.-6.th) 1:0 1:1 3 V
FC Narva Trans 0:1 (4.-6.th) 1 VI

 

(7.-9.th) FK Minsk JK Tabasalu Strela Pskov I GOALS POINTS PLACE
FK Minsk*** (7.-9.th) 0:0 0:2 0:2 1 IX
JK Tabasalu 0:0 (7.-9.th) 0:1 0:1 1 VIII
Strela Pskov I 2:0 1:0 (7.-9.th) 3:0 6 VII

 

(10.-12.th) FC Gauja FK Minsk II Vidzeme FC GOALS POINTS PLACE
FC Gauja (10.-12.th) 1:2 1:4 0 12
FK Minsk II 2:0 (10.-12.th) 1:0 6 10
Vidzeme FC 2:1 0:1 (10.-12.th) 3 11

 

(13.-15.th) FC Santos Tartu FK Priekuli FC Helios Tartu GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu (13.-15.th) 3:0 1:0 6 13
FK Priekuli 0:3 (13.-15.th) 0:2 0 15
FC Helios Tartu 0:1 2:0 (13.-15.th) 3 14

 

(16.-18.th) FC Kuressaare FC Helios Lähte FC Real Pro GOALS POINTS PLACE
FC Kuressaare (16.-18.th) 4:0 2:0 6  16
FC Helios Lähte 0:4 (16.-18.th) 0:7 0  18
FC Real Pro  0:2  7:0 (16.-18.th) 3  17