B12 (2007) Hillar Otto Memorial 2019

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

Hillar Otto Memorial 2019
Boys 2007
nr TIME FIELD 05.04          
1 12:00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Sparta FC Santos 1 : 7 A
2 12:00 Annelinna st. artificial grass 2 FK Viktoria JK Tammeka Sinine 2 : 10 B
3 12:50 Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios FK Porochovchanin 1 : 1 A
4 12:50 Annelinna st. artificial grass 2 Harju JK Vidzeme FC  1 : 1 B
5 14:30 Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas Strela Pskov 1 : 12 A
6 14:30 Annelinna st. artificial grass 2 South-Estonia Selection Pskov 747 0 : 1 B
7 17:00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Sparta FK Porochovchanin 0 : 6 A
8 17:00 Annelinna st. artificial grass 2 JK Tammeka Sinine South-Estonia Selection 1 : 4 B
9 17:50 Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov FC Helios 13 : 0 A
10 17:50 Annelinna st. artificial grass 2 Vidzeme FC  FK Viktoria 10 : 0 B
11 18:40 Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas FC Santos 1 : 4 A
12 18:40 Annelinna st. artificial grass 2 Pskov 747 Harju JK 1 : 1 B
                 
      06.04          
13 09:00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Sparta FC Helios 3 : 1 A
14 09:00 Annelinna st. artificial grass 2 FK Viktoria Harju JK 0 : 6 B
15 10:40 Annelinna st. artificial grass 1 FK Porochovchanin Rakvere JK Tarvas 0 : 1 A
16 10:40 Annelinna st. artificial grass 2 Pskov 747 JK Tammeka Sinine 2 : 0 B
17 11:30 Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov FC Santos 3 : 1 A
18 11:30 Annelinna st. artificial grass 2 South-Estonia Selection Vidzeme FC  0 : 3 B
19 14:00 Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas FK Sparta 3 : 0 A
20 14:00 Annelinna st. artificial grass 2 FK Viktoria South-Estonia Selection 0 : 13 B
21 14:50 Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos FC Helios 9 : 0 A
22 14:50 Annelinna st. artificial grass 2 JK Tammeka Sinine Harju JK 1 : 2 B
23 15:40 Annelinna st. artificial grass 1 FK Porochovchanin Strela Pskov 1 : 3 A
24 15:40 Annelinna st. artificial grass 2 Vidzeme FC  Pskov 747 0 : 1 B
25 17:20 Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov FK Sparta 7 : 1 A
26 17:20 Annelinna st. artificial grass 2 Harju JK South-Estonia Selection 2 : 1 B
27 18:10 Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos FK Porochovchanin 5 : 2 A
28 18:10 Annelinna st. artificial grass 2 Pskov 747 FK Viktoria 5 : 0 B
29 19:50 Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Rakvere JK Tarvas 2 : 1 A
30 19:50 Annelinna st. artificial grass 2 Vidzeme FC  JK Tammeka Sinine 2 : 2 B
                 
      07.04          
31 08:00 Annelinna st. artificial grass 1 (11.-12.th) FK Sparta FK Viktoria 4 : 1  
32 08:50 Annelinna st. artificial grass 1 (9.-10.th) FC Helios JK Tammeka Sinine 0 : 6  
33 09:40 Annelinna st. artificial grass 1 (7.-8.th) FK Porochovchanin South Estonia Selection 1 : 5  
34 10:30 Annelinna st. artificial grass 1 (5.-6.th) Rakvere JK Tarvas FC Vidzeme 1 : 3  
35 11:20 Annelinna st. artificial grass 1 (3.-4.th) FC Santos Tartu Harju JK 0 : 5  
36 12:00 Annelinna st. artificial grass 1 (1.-2.th) Strela Pskov Pskov 747 0 : 0 (pen 3:2*)

 

A

FC Santos Tartu

FK Sparta

FC Helios

FK Porochovchanin

Rakvere JK Tarvas

Strela Pskov

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos Tartu

A

7:1

9:0

5:2

4:1

1:3

26:7

12

II

FK Sparta

1:7

A

3:1

0:6

0:3

1:7

5:24

3

VI

FC Helios

0:9

1:3

A

1:1

2:1

0:13

4:27

4

V

 FK Porochovchanin

2:5

6:0

1:1

A

0:1

1:3

10:10

4

IV

Rakvere JK Tarvas

1:4

3:0

1:2

1:0

A

1:12

7:18

6

III

Strela Pskov

3:1

7:1

13:0

3:1

 12:1

A

38:4

15

I

 

B

JK Tammeka Sinine

FK Viktoria

Harju JK

Vidzeme FC

Pskov 747

South-Estonia Selection

GOALS

POINTS

PLACE

JK Tammeka Sinine

B

10:2

1:2

2:2

0:2

1:4

14:12

4

V

FK Viktoria

2:10

B

0:6

0:10

0:5

0:13

2:44

0

VI

Harju JK

2:1

6:0

B

1:1

1:1

2:1

12:4

11

II

Vidzeme FC

2:2

10:0

1:1

B

0:1

3:0

16:4

7

III

Pskov 747

2:0

5:0

1:1

1:0

B

1:0

10:1

13

I

South-Estonia Selection

4:1

13:0

1:2

0:3

0:1

B

18:7

6

IV