B15 (2003) Schedule

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

Hillar Otto Memorial 2018
Boys 2003
30/03/18
NR Time Stadium Team Team Group
1 11.00. Annelinna st. artificial grass GrIFK FC Helios Tartu A 2 :  0
2 14.20. Annelinna st. artificial grass Tallinna FC Ajax Pskov 747 B  0 :  3
3 15.10. Annelinna st. artificial grass FC Hiiumaa Jõhvi FC Phoenix B  1 :  0
4 16.00. Annelinna st. artificial grass Stela Pskov JK Tabasalu A  2 :  1
5 16.50. Annelinna st. artificial grass Põlva FC Lootos GrIFK A  0 :  10
6 18.30. Tamme st. artificial grass FC Helios Tartu Strela Pskov A 1 :  2
7 19.20. Tamme st. artificial grass JK Tabasalu Põlva FC Lootos A  6  :  0
8 19.20. Annelinna st. artificial grass Tallinna FC Ajax FC Hiiumaa B  0  :  2
9 20.15. Annelinna st. artificial grass Jõhvi FC Phoenix FC Santos Tartu B  0  :  4
31/03/18
10 08.00. Tamme st. artificial grass FC Helios Tartu JK Tabasalu A  1 :  0
11 08.00. Annelinna st. artificial grass FC Hiiumaa FC Santos Tartu B  1 :  2
12 08.50. Annelinna st. artificial grass Pskov 747 Jõhvi FC Phoenix B  1 :  0
13 10.30. Annelinna st. artificial grass GrIFK Stela Pskov A  2 :  0
14 11.20. Annelinna st. artificial grass FC Santos Tartu Tallinna FC Ajax B  2 :  1
15 11.20. Tamme st. artificial grass Pskov 747 FC Hiiumaa B  1 :  1
16 12.10. Tamme st. artificial grass Põlva FC Lootos FC Helios Tartu A  0 :  3
17 15.00. Annelinna st. artificial grass JK Tabasalu GrIFK A  1 :  0
18 15.50. Annelinna st. artificial grass Stela Pskov Põlva FC Lootos A 6 :  0
19 16.40. Annelinna st. artificial grass Jõhvi FC Phoenix Tallinna FC Ajax B  0 :  0
20 17.30. Annelinna st. artificial grass FC Santos Tartu Pskov 747 B  1 :  0
21 18.20. Annelinna st. artificial grass GrIFK-Pskov 747  0 :  0 (4:2 pen*)
22 19.10. Annelinna st. artificial grass Strela Pskov-FC Santos Tartu  2 :  1
23 20.00. Annelinna st. artificial grass FC Hiiumaa- FC Helios Tartu  1 :  0
24 20.50. Annelinna st. artificial grass Põlva FC Lootos- Jõhvi FC Phoenix  0 :  1
01/04/18
25 08.00. Annelinna st. artificial grass JK Tabasalu – FC Helios Tartu  3 :  0
26 08.50. Annelinna st. artificial grass Tallinna FC Ajax – Põlva FC Lootos  2 :  0
27 09.40. Annelinna st. artificial grass JK Tabasalu – FC Hiiumaa  1 :  0
28 10.30. Annelinna st. artificial grass GrIFK – Strela Pskov (FINAL)  3 :  0
29 11.20. Annelinna st. artificial grass Pskov 747 –

FC Santos Tartu (3.-4.)

 1 :  1(5:4 pen*)
30 12.10. Annelinna st. artificial grass Tallinna FC Ajax – Jõhvi FC Phoenix  1 :  1

*Mäng 27 ja 29 vahetasid kohad!!!

Group A JK Tabasalu GrIFK Strela Pskov Põlva FC Lootos FC Helios Tartu GOALS POINTS PLACE
JK Tabasalu A 1:0 1:2 6:0 0:1  8:3 6  Best IV
GrIFK 0:1 A 2:0 10:0  2:0  14:1 9 I
Strela Pskov 2:1 0:2 A 6:0 2:1  10:4  9 II
Põlva FC Lootos 0:6  0:10 0:6 A 0:3 0:25 0  V
FC Helios Tartu  1:0 0:2 1:2 3:0 A  5:4  6 III

 

Group B FC Santos Tartu Pskov 747 Jõhvi FC Phoenix Tallinna FC Ajax FC Hiiumaa GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu B  1:0 4:0 2:1 2:1  12 I
Pskov 747 0:1 B 1:0 3:0  1:1 5:2  7  II
Jõhvi FC Phoenix 0:4 0:1 B 0:0 0:1  0:6 1 V
Tallinna FC Ajax 1:2 0:3 0:0 B 0:2  1:7 1 IV
FC Hiiumaa 1:2 1:1 1:0 2:0 B  5:3  7  III

 

(5.-7.) JK Tabasalu FC Helios Tartu FC Hiiumaa GOALS POINTS PLACE
JK Tabasalu (5.-7.) 3:0 1:0
FC Helios Tartu 0:3 (5.-7.) 0:1
FC Hiiumaa 0:1 1:0 (5.-7.)

 

(8.-10.th) Tallinna FC Ajax Põlva FC Lootos Jõhvi FC Phoenix GOALS POINTS PLACE
Tallinna FC Ajax (8.-10.th) 2:0 1:1
Põlva FC Lootos 0:2 (8.-10.th) 0:1
Jõhvi FC Phoenix 1:1 1:0 (8.-10.th)