B14 (2005) Hillar Otto Memorial 2019

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

NB! All teams 6 games PLAY TIME 2 x 18min

Hillar Otto Memorial 2019
Boys 2005
nr Time Field 29.03          
1 11:45 Tamme st. Artificail grass HJK West 05 Sininen JK Merkuur-Juunior 1 : 1 A
2 11:45 Annelinna st. artificial grass FK Sparta JK Tammeka 0 : 8 C
3 12:30 Tamme st. Artificail grass FC Helios FC Gauja 0 : 1 B
4 13:15 Tamme st. Artificail grass Pskov 747 FC Flora 3 : 0 A
5 14:00 Annelinna st. artificial grass Jõhvi FC Phoenix Strela Pskov 4 : 0 B
6 14:45 Tamme st. Artificail grass PPJ Eira 05 Harju JK 0 : 5 C
7 15:30 Tamme st. Artificail grass JK Merkuur-Juunior FS Rakari 1 : 0 A
8 16:15 Tamme st. Artificail grass Paide Linnameeskond FC Helios 4 : 0 B
9 17:00 Tamme st. Artificail grass FK Sparta Valmiera Glass/Via 0 : 10 C
10 17:45 Tamme st. Artificail grass FC Flora HJK West 05 Sininen 0 : 1 A
11 18:30 Tamme st. Artificail grass JK Tammeka PPJ Eira 05 1 : 1 C
12 18:30 Annelinna st. artificial grass FC Gauja Jõhvi FC Phoenix 0 : 2 B
13 19:15 Tamme st. Artificail grass Paide Linnameeskond Strela Pskov 2 : 1 B
14 19:15 Annelinna st. artificial grass FS Rakari Pskov 747 0 : 2 A
15 20:00 Tamme st. Artificail grass Harju JK Valmiera Glass/Via 1 : 0 C
                 
      30.03          
16 08:00 Tamme st. Artificail grass FS Rakari FC Flora 0 : 0 A
17 08:45 Tamme st. Artificail grass FC Gauja Paide Linnameeskond 1 : 1 B
18 09:30 Tamme st. Artificail grass Valmiera Glass/Via PPJ Eira 05 3 : 0 C
19 10:15 Tamme st. Artificail grass JK Merkuur-Juunior Pskov 747 0 : 2 A
20 11:00 Annelinna st. artificial grass FC Helios Jõhvi FC Phoenix 0 : 4 B
21 11:45 Tamme st. Artificail grass JK Tammeka Harju JK 0 : 1 C
22 12:30 Tamme st. Artificail grass HJK West 05 Sininen FS Rakari 0 : 1 A
23 13:15 Tamme st. Artificail grass Strela Pskov FC Gauja 3 : 0 B
24 14:00 Tamme st. Artificail grass PPJ Eira 05 FK Sparta 5 : 0 C
25 14:45 Tamme st. Artificail grass FC Flora JK Merkuur-Juunior 0 : 3 A
26 15:30 Annelinna st. artificial grass Jõhvi FC Phoenix Paide Linnameeskond 2 : 0 B
27 15:30 Tamme st. Artificail grass Valmiera Glass/Via JK Tammeka 1 : 1 C
28 16:15 Tamme st. Artificail grass Pskov 747 HJK West 05 Sininen 1 : 0 A
29 16:15 Annelinna st. artificial grass Strela Pskov FC Helios 5 : 1 B
30 17:00 Tamme st. Artificail grass Harju JK FK Sparta 12 : 0 C
31 17:45 Tamme st. Artificail grass FC Flora FC Helios 4 : 0  
32 18:30 Tamme st. Artificail grass HJK West 05 Sininen FC Gauja 4 : 1  
33 19:15 Tamme st. Artificail grass FS Rakari Strela Pskov 1 : 2  
34 20:00 Tamme st. Artificail grass JK Merkuur-Juunior Paide LM 0 : 2  
35 20:00 Annelinna st. artificial grass Pskov 747 Jõhvi FC Phoenix 2 : 1  
                 
      31.03          
36 08:00 Tamme st. Artificail grass FK Sparta FC Flora 0 : 5  
37 08:45 Tamme st. Artificail grass PPJ 05 Eira HJK West 05 Sininen 1 : 5  
38 09:30 Tamme st. Artificail grass JK Tammeka FS Rakari 0 : 1  
39 10:15 Tamme st. Artificail grass Valmiera Glass/Via JK Merkuur-Juunior 0 : 0  
40 11:00 Tamme st. Artificail grass Harju JK Pskov 747 1 : 2  
41 11:45 Tamme st. Artificail grass FC Gauja PPJ 05 Eira 2 : 0  
42 12:30 Tamme st. Artificail grass FC Helios FK Sparta 5 : 0  
43 12:30 Annelinna st. artificial grass Strela Pskov JK Tammeka 1 : 3  
44 13:15 Tamme st. Artificail grass Paide LM Valmiera Glass/Via   :    
45 13:15 Annelinna st. artificial grass Jõhvi FC Phoenix Harju JK 1 : 3  

 

Group A

JK Merkuur-Juunior

HJK West 05

Pskov 747

FC Flora

FS Rakari

GOALS

POINTS

PLACE

JK Merkuur-Juunior

A

1-1 0-2 3-0 1-0 5-3 7 II

HJK West 05

1-1

A

0-1 1-0 0-1 2-3 4 IV

Pskov 747

2-0 1-0

A

3-0 2-0 8-0 12 I

FC Flora

0-3 0-1 0-3

A

0-0 0-7 1 V

FS Rakari

0-1 1-0 0-2 0-0

A

1-3 4 III

 

Group B

FC Helios

FC Gauja

Jõhvi FC Phoenix

Strela Pskov

Paide LM

GOALS

POINTS

PLACE

FC Helios

B

0-1 0-4 1-5 0-4 1-14 0 V

FC Gauja

1-0

B

0-2 0-3 1-1 2-6 4 IV

Jõhvi FC Phoenix

4-0 2-0

B

4-0 2-0 12-0 12 I

Strela Pskov

5-1 3-0 0-4

B

1-2 9-7 6 III

Paide LM

4-0 1-1 0-2 2-1

B

7-4 7 II

 

Group C

JK Tammeka

FK Sparta

PPJ 05 Eira

Harju JK

Valmiera Glass/Via

GOALS

POINTS

PLACE

JK Tammeka

C

8-0 1-1 0-1 1-1 10-3 5 III

FK Sparta

0-8

C

0-5 0-12 0-10 0-35 0 V

PPJ 05 Eira

1-1 5-0

C

0-5 0-3 6-9 4 IV

Harju JK

1-0 12-0 5-0

C

1-0 19-0 12 I

Valmiera Glass/Via

1-1 10-0 3-0 0-1

C

14-2 7 II

 

(1.-3.th places)

Pskov 747 Jõhvi FC Phoenix Harju JK

GOALS

POINTS

PLACE

Pskov 747

(1.-3.)

2:1 2:1 4:2 6 1.
Jõhvi FC Phoenix 1:2

(1.-3.)

1:3 2:5 0 3.
Harju JK 1:2  3:1

(1.-3.)

4:3 3 2.

(4.-6.th places)

JK Merkuur-Juunior Paide LM Valmiera Glass/Via

GOALS

POINTS

PLACE

JK Merkuur-Juunior

(4.-6.th)

0:2 0:0 0:2 1  
Paide LM 2:0

(4.-6.th)

       
Valmiera Glass/Via 0:0  

(4.-6.th)

     

(7.-9.th places)

FS Rakari Strela Pskov JK Tammeka

GOALS

POINTS

PLACE

FS Rakari

(7.-9.th)

1:2 1:0 2:2 3 8.
Strela Pskov 2:1

(7.-9.th)

1:3 3:4 3 9.
JK Tammeka 0:1 3:1

(7.-9.th)

3:2 3 7.

(10.-12.th places)

HJK West 05 Sininen FC Gauja PPJ 05 Eira

GOALS

POINTS

PLACE

HJK West 05 Sininen

(10.-12.th)

4:1 5:1 9:2 6 10. 
FC Gauja 1:4

(10.-12.th)

2:0 3:4 3

11.

PPJ 05 Eira 1:5 0:2

(10.-12.th)

1:7 0 12.

(13.-15.th places)

FC Flora

FC Helios FK Sparta

GOALS

POINTS

PLACE

FC Flora

(13.-15.th)

4:0 5:0 9:0 6 13.
FC Helios 0:4

(13.-15.th)

5:0 5:4 3 14.
FK Sparta 0:5 0:5

(13.-15.th)

0:10 0 15.