B8 (2009)

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019


HILLAR OTTO MEMORIAL

BOYS 2009

4/14/17

Game nr. Time Pitch Teams Group Result

1

11.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu Red – FC Helios Tartu II A  2-4

2

11.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu Green – FC Helios Tartu B  2-2

3

12.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu White – Tartu JK Tammeka C  2-3

4

12.20. Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos II – FK Fortuna Minsk B  0-19

5

13.00. Annelinna st. artificial grass 1 FK Sparta Minsk – Põlva FC Lootos C  1-15

6

13.00. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka II – FC Santos Tartu Red A  2-7

7

13.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Fortuna Minsk – FC Santos Tartu Green B  12-0

8

13.40. Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos II – FC Helios Tartu B  1-6

9

14.20. Annelinna st. artificial grass 1 Riia Dünamo – FK Strela Pskov A  1-5

10

14.20. Annelinna st. artificial grass 2 Marupes SC – FK Sparta Minsk C  14-0

11

18.00. Annelinna st. artificial grass 1 Riia Dünamo – Tartu JK Tammeka II A  15-0

12

18.00. Annelinna st. artificial grass 2 Mazeikiu SM – Liepaja I B  3-2

13

18.40. Annelinna st. artificial grass 1 Liepaja II – Tartu JK Tammeka C 2-6

14

18.40. Annelinna st. artificial grass 2 FK Strela Pskov – FC Helios Tartu II A  6-0

15

19.20. Annelinna st. artificial grass 1 Mazeikiu SM – FK Fortuna Minsk B  7-3

16

19.20. Annelinna st. artificial grass 2 Marupes SC – FC Santos Tartu White C  5-4

17

20.00. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka II – FC Helios Tartu II A  0-3

18

20.00. Annelinna st. artificial grass 2 Liepaja I – FC Helios Tartu B  7-0

19

20.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu White – Liepaja II C  4-4

20

20.40. Annelinna st. artificial grass 2 FK Sparta Minsk – Tartu JK Tammeka C  2-14

21

21.20. Annelinna st. artificial grass 1 Riia Dünamo – FC Santos Tartu Red A  12-0

22

21.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu Green – Mazeikiu SM B  0-9

4/15/17

23

08.00. Annelinna st. artificial grass 1 Liepaja II – Marupes SC C  3-6

24

08.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu Red – FK Strela Pskov A  0-6

25

08.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Fortuna Minsk – FC Helios Tartu B  7-0

26

08.40. Annelinna st. artificial grass 2 Liepaja I – FC Santos Tartu Green B  10-0

27

09.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu II – Riia Dünamo A  1-9

28

09.20. Annelinna st. artificial grass 2 Mazeikiu SM – Põlva FC Lootos II B  15-0

29

10.00. Annelinna st. artificial grass 1 Liepaja I – FK Fortuna Minsk B  3-4

30

10.00. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka – Põlva  FC Lootos C  3-4

31

10.40. Annelinna st. artificial grass 1 Põlva FC Lootos II – FC Santos Tartu Green B  2-5

32

10.40. Annelinna st. artificial grass 2 FK Sparta Minsk – FC Santos Tartu White C  0-7

33

11.20. Annelinna st. artificial grass 1 Liepaja II – Põlva FC Lootos C  0-4

34

11.20. Annelinna st. artificial grass 2 Marupe SC – Tartu JK Tammeka C  4-0

35

12.00. Annelinna st. artificial grass 1 Põlva FC Lootos II – Liepaja I B  0-11

36

12.00. Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos – FC Santos Tartu White C  1-1

37

12.40. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka II – FK Strela Pskov A 0-15

38

12.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu – Mazeikiu SM B  1-9

39

13.20. Annelinna st. artificial grass 1 Liepaja II – FK Sparta Minsk C  5-0

40

13.20. Annelinna st. artificial grass 2 Marupe SC –  Põlva FC Lootos C  1-2

41

14.00. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka II – FC Santos Tartu Green (13-15th place)  0-7

42

14.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu Red – FC Helios Tartu (10-12th place)  1-3

43

14.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu II – FK Liepaja I (7-9th place)  0-3

44

14.40. Annelinna st. artificial grass 2 Dynamo Riga – FK Fortuna Minsk (4-6th place)  4-5

45

15.20. Annelinna st. artificial grass 1 FK Strela Pskov – Mazeikiu SM (1-3rd place)  1-4

4/16/17

46

09.00. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka II – Liepaja II (13-15th place)  1-15

47

09.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Tartu Red-FC Santos Tartu White (10-12th)  2-1

48

09.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu II – Tartu JK Tammeka (7-9th)  0-8

49

09.40. Annelinna st. artificial grass 2 Dynamo Riga – Marupe SC (4-6th place)  1-1

50

10.20. Annelinna st. artificial grass 1 FK Strela Pskov – Põlva FC Lootos (1-3rd place)  2-0

51

10.20. Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos II – FK Sparta Minsk (16-17th)  1-4

52

11.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Tartu Green – Liepaja II (13-15th place)  1-2

53

11.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu – FC Santos Tartu White (10-12th)  0-7

54

11.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Liepaja I – Tartu JK Tammeka (7-9th place)  5-1

55

11.40. Annelinna st. artificial grass 2 FK Fortuna Minsk – Marupe SC (4-6th place)  5-1

56

11.40. Annelinna st. artificial grass 3 Mazeikiu SM – Põlva FC Lootos (1-3rd place)  2-0
Group A FC Santos Tartu Red FK Strela Pskov FC Helios Tartu II Tartu JK Tammeka II Dynamo Riga GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu Red A  0-6  2-4  7-2  0-12  9-24  3  IV
FK Strela Pskov  6-0 A  6-0  15-0  5-1  32-1  12  I
FC Helios Tartu II  4-2  0-6 A  3-0  1-9  8-17  6  III
Tartu JK Tammeka II  2-7  0-15  0-3 A  0-15  2-40  0  V
Dynamo Riga  12-0  1-5  9-1  15-0 A  37-6  9  II

 

Group B FC Santos Tartu Green Põlva FC Lootos II FK Liepaja I FK Fortuna Minsk FC Helios Tartu Mazeikiu SM GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu Green B 5-2  0-10  0-12  2-2  0-9  7-35  4  V
Põlva FC Lootos II  2-5 B  0-11  0-19  1-6  0-15  3-56  0  VI
FK Liepaja I  10-0  11-0 B  3-4  7-0  2-3  33-7  9  III
FK Fortuna Minsk  12-0  19-0  4-3 B  7-0  3-7  45-10  12  II
FC Helios Tartu  2-2  6-1  0-7  0-7 B  1-9  9-26  4  IV
Mazeikiu SM  9-0  15-0  3-2  7-3  9-1 B  43-6  15  I

 

Group C FC Santos Tartu White Põlva FC Lootos I Tartu JK Tammeka FK Liepaja II FK Sparta Minsk Marupes SC GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu White C  1-1  2-3  4-4  7-0  4-5  18-13  5  IV
Põlva FC Lootos I  1-1 C  4-3  4-0  15-1  2-1 26-6  13  I
Tartu JK Tammeka  3-2  3-4 C  6-2  14-2  0-4  26-14  9  III
FK Liepaja II  4-4  0-4  2-6 C  5-0  3-6  14-20  4  V
FK Sparta Minsk  0-7  1-15  2-14  0-5 C  0-14  3-55  0  VI
Marupes SC  5-4  1-2  4-0  6-3  14-0 C  30-9  12  II

 

1.-3. Place GOALS POINTS PLACE
1.-3. Place
1.-3. Place
1.-3. Place

 

4.-6. Place GOALS POINTS PLACE
4.-6. Place
4.-6. Place
4.-6. Place

 

7.-9. Place GOALS POINTS PLACE
7.-9. Place
7.-9. Place
7.-9. Place

 

10.-12. Place GOALS POINTS PLACE
10.-12. Place
10.-12. Place
10.-12. Place

 

13.-15. Place GOALS POINTS PLACE
13.-15. Place
13.-15. Place
13.-15. Place