B9 (2008) Schedule

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

2008 will play at Tartu Tamme artificial grass and grass stadium. LOCATION

Game nr. Time

10/6/17

Group

1

12.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Santos Red VJS P2008 I 0

:

 9

A

2

12.00. Tamme st. artificial grass 2 FC Santos White VJS P2008 II 4

:

 2

B

3

12.40. Tamme st. artificial grass 1 JK Merkuur Juunior II VJS P2008 III  0

:

0

C

4

12.40. Tamme st. artificial grass 2 FC Helios Lähte VJS Myyrmäki 7

:

0

D

5

13.20. Tamme st. artificial grass 1 JK Welco FC Helios Tartu  –

:

3

E

6

13.20. Tamme st. artificial grass 2 FK Minsk JK Merkuur Juunior  2

:

 1

F

14.00. Tamme st. artificial grass 1

:

7

14.00. Tamme st. artificial grass 2 Daugava Riga BFA II  2

:

 0

F

8

14.40. Tamme st. artificial grass 1 Strela Pskov Rakvere JK Tarvas  1

:

 0

A

9

14.40. Tamme st. artificial grass 2 BFA I Pakri SK 0

:

 3

B

10

15.20. Tamme st. artificial grass 1 Limbaži and Salacgriva FC Tiigrid  2

:

 0

C

11

15.20. Tamme st. artificial grass 2 FA Žalgirietis Vilnius FC Hiiumaa  1

:

 1

D

12

16.00. Tamme st. artificial grass 1 FS Leevon JK Welco  3

:

 –

E

13

16.00. Tamme st. artificial grass 2 FCI Tallinn FK Minsk  2

:

 0

F

14

16.40. Tamme st. artificial grass 1 VJS P2008 I Rakvere JK Tarvas  0

:

 5

A

15

16.40. Tamme st. artificial grass 2 FC Santos White BFA I  3

:

 1

B

16

17.20. Tamme st. artificial grass 1 VJS P2008 III FC Tiigrid 0

:

 3

C

17

17.20. Tamme st. artificial grass 2 VJS Myyrmäki FA Žalgirietis Vilnius 0

:

11

D

18

18.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Helios Tartu  Narva Trans  0

:

 5

E

19

18.00. Tamme st. artificial grass 2 JK Merkuur Juunior BFA II 6

:

 0

F

20

18.40 Tamme st. artificial grass 1 FC Santos Red Strela Pskov 0

:

 5

A

21

18.40 Tamme st. artificial grass 2 FK Minsk II FS Leevon 3

:

 4

E

22

19.20. Tamme st. artificial grass 1 JK Merkuur Juunior II Limbaži and Salacgriva  0

:

 2

C

23

19.20 Tamme st. artificial grass 2 FC Hiiumaa FC Helios Lähte  4

:

 1

D

24

20:00 Tamme st. artificial grass 1 VJS P2008 II Pakri SK 1

:

2

B

25

20:00 Tamme st. artificial grass 2 FCI Tallinn Daugava Riga 8

:

1

F

26

20:40 Tamme st. artificial grass 1 Narva Trans FK Minsk II  4

:

 0

E

10/7/17

27

08.20. Tamme st. artificial grass 1 FS Leevon Narva Trans 0

:

 1

E

28

08.20. Tamme st. artificial grass 2 BFA II FCI Tallinn 0

:

 3

F

29

09.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Helios Lähte FA Žalgirietis Vilnius  1

:

 3

D

30

09.00. Tamme st. artificial grass 2 VJS P2008 II BFA I 2

:

 0

B

31

09.40. Tamme st. artificial grass 1 VJS P2008 III Limbaži and Salacgriva  2

:

 3

C

32

09.40. Tamme st. artificial grass 2 VJS Myyrmäki FC Hiiumaa  0

:

 14

D

33

10.20. Tamme st. artificial grass 1 FC Helios Tartu  FS Leevon  0

:

 1

E

34

10.20. Tamme st. artificial grass 2 FK Minsk Daugava Riga 2

:

1

F

35

11.00. Tamme st. artificial grass 1 FK Minsk II JK Welco  3

:

 –

E

36

11.00. Tamme st. artificial grass 2 JK Merkuur Juunior FCI Tallinn 2

:

 0

F

37

11.40. Tamme st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas FC Santos Red  6

:

 0

A

38

11.40. Tamme st. artificial grass 2 Pakri SK FC Santos White  1

:

 3

B

39

12.20. Tamme st. artificial grass 1 FC Tiigrid JK Merkuur Juunior II  4

:

 1

C

40

12.20. Tamme st. artificial grass 2 VJS P2008 I Strela Pskov  0

:

 2

A

41

13.00. Tamme st. artificial grass 1 FK Minsk II FC Helios Tartu 1

:

2

E

42

13.00. Tamme st. artificial grass 2 BFA II FK Minsk  0

:

 9

F

43

13.40. Tamme st. artificial grass 1 JK Welco Narva Trans  –

:

 3

E

44

13.40. Tamme st. artificial grass 2 Daugava Riga JK Merkuur Juunior 0

:

7

F

45

14.40 Tamme st. artificial grass 1 Strela Pskov – FC Santos White  1  1 2-3*pen

46

14.40. Tamme st. artificial grass 2 Limbaži and Salacgriva – FC Hiiumaa 0 0 3-1*pen

47

15.20. Tamme st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas – Pakri SK 6  :  1

48

15.20. Tamme st. artificial grass 2 FC Tiigrid – FA Žalgirietis Vilnius  2  :  1

49

16.00. Tamme st. artificial grass 1 VJS P2008 I – VJS P2008 II 2  : 1

50

16.00 Tamme st. artificial grass 2 VJS P2008 III – FC Helios Lähte  0  :  1

51

16.40. Tamme st. artificial grass 1 FC Santos Red – BFA Vilnius I (19-26th) 0  :  3

52

16.40. Tamme st. artificial grass 2 JK Merkuur Juunior II – VJS Myyrmäki (19-26th) 3  : 0

53

17.20. Tamme st. artificial grass 1 Narva Trans – JK Merkuur Juunior  1 :  6

54

17.20. Tamme st. artificial grass 2 FS Leevon – FCI Tallinn  1  :  4

55

18.00. Tamme st. artificial grass 1 FC Helios Tartu – FK Minsk  0 6

56

18.00. Tamme st. artificial grass 2 FK Minsk II – Daugava Riga (19-26th)  0  :  2

57

18.40. Tamme st. artificial grass 1 JK Welco – BFA Vilnius II (19-26th)  –  :  3

58

18.40 Tamme st. artificial grass 2 FC Santos White –Limbaži and Salacgriva (1.-3.th) 3 : 3

59

19.20. Tamme st. artificial grass 1  Strela Pskov  –FC Hiiumaa (4.-6.th)  1  : 2

60

19.20. Tamme st. artificial grass 2 Rakvere JK Tarvas  – FC Tiigrid (7.-9.th)  2  :  1

61

20.00. Tamme st. artificial grass 1 Pakri SK – FA Žalgirietis Vilnius (10.-12th)  0 :  2

62

20.00. Tamme st. artificial grass 2 VJS P2008 I –FC Helios Lähte (13.-15th)  4  :  3

63

20.40. Tamme st. artificial grass 1VJS P2008 II VJS P2008 II- VJS P2008 III (16.-18th)  6 :  0

64

20.40. Tamme st. artificial grass 2 Daugava Riga  – BFA Vilnius II (19-22th) 1 :  4

10/8/17

65

08.00. Tamme st. artificial grass 1 JK Merkuur Juunior II – BFA Vilnius I (19-22th)  1  :  2

66

08.00. Tamme st. artificial grass 2 FC Santos Red –VJS Myyrmäki (23-26th)  0  :  0  3:1*pen

67

08.00. Tamme st. natural grass 3  FC Helios Tartu –  VJS P2008 III (16-18th) 1 :  1

68

08.40. Tamme st. artificial grass 1 FC Santos White –JK Merkuur Juunior (1.-3th) 3  :  2

69

08.40. Tamme st. artificial grass 2  Strela Pskov – Narva Trans (4-6th)  1  :  0

70

08.40. Tamme st. natural grass 3 FC Tiigrid –FCI Tallinn (7-9th)  3  :  1

71

09.20. Tamme st. artificial grass 1 FA Žalgirietis Vilnius – FS Leevon (10-12th) 1  :  0

72

09.20. Tamme st. artificial grass 2  VJS P2008 I-FK Minsk (13-15th) 0 : 0

73

09.20. Tamme st. natural grass 3 VJS P2008 II –  FC Helios Tartu (16-18th)  2  :  2

74

10.00. Tamme st. artificial grass 1 FS Leevon – Pakri SK (10-12th) 1  :  3

75

10.00. Tamme st. artificial grass 2 FK Minsk –FC Helios Lähte (13-15th)  1 :  1

76

10.00. Tamme st. natural grass 3 JK Welco –  FK Minsk II  (23-26th)  –  :  3

77

10.40. Tamme st. artificial grass 1 Daugava Riga –JK Merkuur Juunior II (21-22th) 2  :  2 3:2*pen

78

10.40. Tamme st. artificial grass 2 BFA Vilnius II  – BFA Vilnius I (19-20th)  2  :  2  3:4*pen

79

10.40. Tamme st. natural grass 3 FC Hiiumaa –Narva Trans (4.-6th)  3  :  4

80

11.20. Tamme st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas –FCI Tallinn (7.-9th)  2  :  1

81

11.20. Tamme st. artificial grass 2 FK Minsk II –FC Santos Red(23-24th)  5  :  0

82

11.20. Tamme st. natural grass 3 JK Welco –VJS Myyrmäki (25-26th)  :  3

83

12.00. Tamme st. artificial grass 1 Limbaži and Salacgriva- JK Merkuur Juunior(1.-3th) 0 :  1

 

(1.-3.th)

FC Santos White  Limbaži and Salacgriva  JK Merkuur Juunior

GOALS

POINTS

PLACE

 FC Santos White

(1.-3.th)

3:3 3:2 6:5  4  I
Limbaži and Salacgriva 3:3

(1.-3.th)

0:1  1  III
 JK Merkuur Juunior 2:3 1:0

(1.-3.th)

 3  II

 

(4.-6.th)

 Strela Pskov  FC Hiiumaa  Narva Trans

GOALS

POINTS

PLACE

 Strela Pskov

(4.-6.th)

1:2 1:0 2:2 3
FC Hiiumaa 2:1

(4.-6.th)

Narva Trans  0:1

(4.-6.th)

 

(7.-9.th)

 Rakvere JK Tarvas FC Tiiger  FCI Tallinn

GOALS

POINTS

PLACE

 Rakvere JK Tarvas

(7.-9.th)

2:1 2:1  4:2 6 I
FC Tiigrid 1:2

(7.-9.th)

3:1  4:3  3 II
 FCI Tallinn 1:2 1:3

(7.-9.th)

2:5 0 III

 

(10.-12.th)

 Pakri SK  FA Žalgirietis Vilnius FS Leevon

GOALS

POINTS

PLACE

Pakri SK

(10.-12.th)

o:2 3-1  3 II
 FA Žalgirietis Vilnius 2:0

(10.-12.th)

1-0  6 I
 FS Leevon 1-3 0-1 (10.-12.th)  0 III

 

(13.-15.th)

 VJS P2008 I  FC Helios Lähte  FK Minsk

GOALS

POINTS

PLACE

 VJS P2008 I

(13.-15.th)

4-3 0:0 4
 FC Helios Lähte 3-4

(13.-15.th)

 FK Minsk 0:0

(13.-15.th)

 

(16.-18.th)

 VJS P2008 III   VJS P2008 II   FC Helios Tartu

GOALS

POINTS

PLACE

VJS P2008 III

(16.-18.th)

0-6 1-1  1:7 1 III
  VJS P2008 II 6-0

(16.-18.th)

 2-2 8:2  4 I
  FC Helios Tartu 1-1  2-2

(16.-18.th)

3:3  2 II

 

Group A

FC Santos Red

Strela Pskov

VJS 2008 I

Rakvere JK Tarvas

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos Red

A

0-5  0-9  0-6 0:20  0  IV

Strela Pskov

5-0

A

2-0 1-0 8:0 9 I

VJS P2008 I

9-0 0-2

A

0-5 9:7  3  III
Rakvere JK Tarvas  6-0  0-1  5-0

A

11:1  6  II

 

Group B

FC Santos White

VJS P2008 II

Pakri Sk

BFA Vilnius I

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos White

B

 4-2 3-1 3-1  10:4  9  I

VJS P2008 II

2-4

B

1-2 2-0  5:6 3 III

Pakri SK

1-3 2-1

B

3-0  6:4  6 II

BFA Vilnius I

 1-3  0-2  0-3

B

 1:8  0  IV

 

Group C

JK Merkuur Juunior II

VJS P2008 III

FC Tiigrid

Limbaži and Salacgriva

GOALS

POINTS

PLACE

JK Merkuur Juunior II

C

0-0 1-4 0-2  1:6 1 IV

VJS P2008 III

0-0

C

0-3 2-3 2:6 1 III

FC Tiigrid

4-1 3-0

C

0-2  7:3 6 II

Limbaži and Salacgriva

2-0 3-2 2-0

C

7:2 9 I

 

Group D

FC Helios Lähte

VJS Myyrmäki

FC Hiiumaa

FA Žalgirietis Vilnius

GOALS

POINTS

PLACE

FC Helios Lähte

D

7-0 1-4 1-3 9:7 3 III

VJS Myyrmäki

0-7

D

0-14 0-11  0:32 0 IV

FC Hiiumaa

 4-1 14-0

D

1-1  19:2  7  I

FA Žalgirietis Vilnius

3-1 11-0 1-1

D

 15:2 7 II

 

Group E

JK Welco

FC Helios Tartu

Narva Trans

FK Minsk II

FS Leevon

GOALS

POINTS

PLACE

JK Welco

E

-:3 -:3 -:3 -:3 0  V

FC Helios Tartu

3:-

E

0-5 2-1 0-1 5:7 6 III

Narva Trans

3:- 5-0

E

4-0 1-0 13:0 12 I

FK Minsk II

3:- 1-2 0-4

E

3:4 7:10 3 IV

FS Leevon

3:- 1-0 0-1 4-3

E

8:4 9 II

 

Group F

JK Merkuur Juunior

FCI Tallinn

Daugava Riga

BFA Vilnius II

FK Minsk

GOALS

POINTS

PLACE

JK Merkuur Juunior

F

2-0 7-0 6-0 1-2 16:2 9 I

FCI Tallinn

0-2

F

8-1 3-0 2-0 13:3 9 II

Daugava Riga

0-7 1-8

F

2-0 1-2 4:17 3 IV

BFA Vilnius II

0-6 0-3 0-2

F

0-9 0:20 0 V

FK Minsk

2-1 0-2 2-1 9-0

F

13:4 9 III