B9 (2008)

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019


HILLAR OTTO MEMORIAL

BOYS 2008

4/14/17

Game nr. Time Pitch Teams Group Result

1

11.40. Annelinna st. artificial grass 3 FC Santos Tartu Red – JK Merkuur-Juunior II A  1-2

2

11.40. Annelinna st. artificial grass 4 FC Helios Tartu I – FK Fortuna Minsk A  1-8

3

12.20. Annelinna st. artificial grass 3 FC Santos Tartu White – JK Merkuur-Juunior I B 0-8

4

12.20. Annelinna st. artificial grass 4 Tartu JK Tammeka – FC Helios Tartu II B  1-6

5

13.00. Annelinna st. artificial grass 3 FC Santos Tartu Red – FC Helios Tartu I A  1-4

6

13.00. Annelinna st. artificial grass 4 FK Fortuna Minsk – JK Merkuur-Juunior II A  8-1

7

13.40. Annelinna st. artificial grass 3 FC Santos Tartu White – Tartu JK Tammeka B  6-3

8

13.40. Annelinna st. artificial grass 4 FC Helios Tartu II – JK Merkuur-Juunior I B  1-6

9

14.20. Annelinna st. artificial grass 3 Marupes SC – Liepaja A  2-1

10

14.20. Annelinna st. artificial grass 4 Riia Dünamo – Balvu Sporta Centrs B  1-4

11

18.00. Annelinna st. artificial grass 3 JK Narva Trans – Marupes SC A  1-1

12

18.00. Annelinna st. artificial grass 4 Liepaja – FC Santos Tartu Red A  6-1

13

18.40. Annelinna st. artificial grass 3 FK Strela Pskov – Balvu Sporta Centrs B  1-6

14

18.40. Annelinna st. artificial grass 4 Riia Dünamo – FC Santos Tartu White B  7-5

15

19.20. Annelinna st. artificial grass 3 JK Narva Trans – JK Merkuur-Juunior II A  1-1

16

19.20. Annelinna st. artificial grass 4 Marupes SC – FK Fortuna Minsk A  1-0

17

20.00. Annelinna st. artificial grass 3 FK Strela Pskov – JK Merkuur-Juunior I B  0-5

18

20.00. Annelinna st. artificial grass 4 Balvu Sporta Centrs – Tartu JK Tammeka B  9-0

4/15/17

19

08.00. Annelinna st. artificial grass 3 JK Narva Trans – FC Helios Tartu I A  3-0

20

08.00. Annelinna st. artificial grass 4 Liepaja – JK Merkuur-Juunior II A  2-4

21

08.40. Annelinna st. artificial grass 3 Riia Dünamo – FK Strela Pskov B  3-0

22

08.40. Annelinna st. artificial grass 4 FC Helios Tartu II – FC Santos Tartu White B  3-7

23

09.20. Annelinna st. artificial grass 3 FC Santos Tartu Red – FK Fortuna Minsk A  1-23

24

09.20. Annelinna st. artificial grass 4 FC Helios Tartu I – Marupes SC A  2-1

25

10.00. Annelinna st. artificial grass 3 JK Merkuur-Juunior I – Balvu Sporta Centrs B  2-1

26

10.00. Annelinna st. artificial grass 4 FK Strela Pskov – Tartu JK Tammeka B  1-0

27

10.40. Annelinna st. artificial grass 3 JK Narva Trans – FC Santos Tartu Red A  3-0

28

10.40. Annelinna st. artificial grass 4 Liepaja – FK Fortuna Minsk A  1-6

29

11.20. Annelinna st. artificial grass 3 FC Helios Tartu II – Riia Dünamo B  1-3

30

11.20. Annelinna st. artificial grass 4 Tartu JK Tammeka – JK Merkuur-Juunior I B 1-8

31

12.00. Annelinna st. artificial grass 3 Liepaja – JK Narva Trans A  0-0

32

12.00. Annelinna st. artificial grass 4 Marupes SC – JK  Merkuur-Juunior II A  6-0

33

12.40. Annelinna st. artificial grass 3 FC Helios Tartu II – Balvu Sporta Centrs B  1-11

34

12.40. Annelinna st. artificial grass 4 FK Strela Pskov – FC Santos Tartu White B  0-8

35

13.20. Annelinna st. artificial grass 3 JK Merkuur-Juunior II – FC Helios Tartu I A  1-2

36

13.20. Annelinna st. artificial grass 4 Marupes SC – FC Santos Tartu Red A  6-0

37

14.00. Annelinna st. artificial grass 3 Balvu Sporta Centrs – FC Santos Tartu White B  2-5

38

14.00. Annelinna st. artificial grass 4 Riia Dünamo – Tartu JK Tammeka B  7-0

39

14.40. Annelinna st. artificial grass 3 FK Fortuna Minsk – JK Narva Trans A  7-1

40

14.40. Annelinna st. artificial grass 4 Liepaja – FC Helios Tartu I A  0-4

41

15.20. Annelinna st. artificial grass 3 Riia Dünamo – JK Merkuur-Juunior I B  2-5

42

15.20. Annelinna st. artificial grass 4 FK Strela Pskov – FC Helios Tartu II B  2-2

4/16/17

43

09.00. Annelinna st. artificial grass 3 FC Santos Tartu Red – Tartu JK Tammeka (13-14th place)  2-1

44

09.00. Annelinna st. artificial grass 4 Liepaja – FC Strela Pskov (11-12th place)  3-0

45

09.40. Annelinna st. artificial grass 3 JK  Merkuur-Juunior II – FC Helios Tartu II (9-10th place)  2-1

46

09.40. Annelinna st. artificial grass 4 JK Narva Trans – Riia Dünamo (7-8th place)  2-3

47

10.20. Annelinna st. artificial grass 3 FC Helios Tartu  – Balvu Sporta Centrs (5-6th place)  0-5

48

10.20. Annelinna st. artificial grass 4 Marupes SC – FC Santos Tartu White (Bronze medal game)  1-0

49

11.00. Annelinna st. artificial grass 3 FK Fortuna Minsk – JK Merkuur-Juunior I (FINAL)  2-2  (1-2)
Group A FC Santos Tartu Red JK Merkuur-Juunior II JK Narva Trans FC Helios Tartu I FK Fortuna Minsk Marupes SC FK Liepaja GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu Red A  1-2  0-3  1-4  1-23  0-6  1-6  3-44 0  VII
JK Merkuur-Juunior II  2-1 A  1-1  1-2  1-8 0-6  4-2  9-20  7  V
JK Narva Trans  3-0  1-1 A  3-0  1-7  1-1  0-0  9-9  9  IV
FC Helios Tartu I  4-1  2-1  0-3 A  1-8  2-1  4-0  13-14  12  III
FK Fortuna Minsk  23-1  8-1  7-1  8-1 A  0-1  6-1  52-6  15  I
Marupes SC  6-0  6-0  1-1  1-2  1-0 A  2-1  17-4  13  II
FK Liepaja  6-1  2-4  0-0  0-4  1-6  1-2 A  10-17  4  VI

 

Group B FC Santos Tartu White JK Merkuur-Juunior I Tartu JK Tammeka FC Helios Tartu II FK Strela Pskov Dynamo Riga Balvu Sporta Centrs GOALS POINTS PLACE
FC Santos Tartu White B  0-8  6-3  7-3  8-0  5-7  5-2  31-23  12  II
JK Merkuur-Juunior I  8-0 B  8-1  6-1  5-0  5-2  2-1 34-5  18  I
Tartu JK Tammeka  3-6  1-8 B  1-6  0-1  0-7  0-9  5-37 0  VII
FC Helios Tartu II  3-7  1-6  6-1 B  2-2  1-3  1-11  14-30  4  V
FK Strela Pskov  0-8  0-5  1-0  2-2 B  0-3  1-6  4-24  4  VI
Dynamo Riga  7-5  2-5  7-0  3-1  3-0 B  1-4  23-15  12  IV
Balvu Sporta Centrs  2-5  1-2  9-0  11-1  6-1  4-1 B  23-10  12  III