B9 (2009) Schedule Hillar Otto Memorial 2018

Hillar Otto Memorial 2018
Boys 2009
nr. Time.  Stadium 13.04.2018
1 13.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos White FC Ülenurme  0 :  1 B
2 14.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Red FC Helios Tartu  2 :  1 A
3 14.20. Annelinna st. artificial grass 2 Pskov 747 Põlva FC Lootos II  11 :  0 C
4 15.00. Annelinna st. artificial grass 1 Tartu JK Tammeka FC Flora Roheline  3 :  3 C
5 15.00. Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos Rakvere JK Tarvas  6 :  0 B
6 15.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Priekuli FC Nõmme Kalju  2 :  2 A
7 15.40. Annelinna st. artificial grass 2 Strela Pskov FC Santos White  11 :  0 B
8 16.20. Annelinna st. artificial grass 1 Põlva FC Lootos II Marupes SC 0 :  11 C
9 17.00. Annelinna st. artificial grass 1 Põlva FC Lootos FC Ülenurme  6 :  0 B
10 17.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Flora Roheline Pskov 747  4 :  0 C
11 17.40. Annelinna st. artificial grass 1 Marupes SC Tartu JK Tammeka  3 :  0 C
12 17.40. Annelinna st. artificial grass 2 Rakvere JK Tarvas Strela Pskov  1 :  5 B
13 18.20 Annelinna st. artificial grass 1 FC Narva Trans FK Priekuli  5 :  0 A
14 18.20 Annelinna st. artificial grass 2 FC Nõmme Kalju FC Helios Tartu  5 :  1 A
14.04.2018
15 10.00 Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Red FC Nõmme Kalju  0 :  1 A
16 10.00 Annelinna st. artificial grass 2 FC Ülenurme Strela Pskov  0 :  7 B
17 10.40. Annelinna st. artificial grass 2 Pskov 747 Marupes SC  0 :  1 C
18 11.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu FC Narva Trans  0 :  7 A
19 12.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos White Põlva FC Lootos  0 :  9 B
20 12.00. Annelinna st. artificial grass 2 Marupes SC FC Flora Roheline  0 :  6 C
21 12.40. Annelinna st. artificial grass 1 FK Priekuli FC Santos Red  2 : 3 A
22 12.40. Annelinna st. artificial grass 2 Rakvere JK Tarvas FC Santos White  3 :  0 B
23 13.20. Annelinna st. artificial grass 1 Põlva FC Lootos II Tartu JK Tammeka  0 :  4 C
24 13.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Nõmme Kalju FC Narva Trans  0 :  3 A
25 14.00. Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov Põlva FC Lootos  8 :  0 B
26 14.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Flora Roheline Põlva FC Lootos II  5 :  0 C
27 14.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Ülenurme Rakvere JK Tarvas  1 :  2 B
28 15.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Narva Trans FC Santos Red  1 :  5 A
29 16.00. Annelinna st. artificial grass 2 Tartu JK Tammeka Pskov 747  4 :  2 C
30 16.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu FK Priekuli  0 :  6 A
31 18.00. Annelinna st. artificial grass 1 Rakvere JK Tarvas – Tartu JK Tammeka (places 7.-9.)  1  4
32 18.00. Annelinna st. artificial grass 2 FC Ülenurme – Pskov 747 (places 10. – 12.)  0  4
33 18.40. Annelinna st. artificial grass 1 Strela Pskov – FC Flora Roheline (places 1.-3.)  4  0
34 18.40. Annelinna st. artificial grass 2 Põlva FC Lootos – Marupes SC (places 4.-6.)  3  0
35 19.20. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos White – Põlva FC Lootos II (places 13. -15.)  1  3
15.04.2018
36 09.00. Annelinna st. artificial grass 1 FC Santos Red – Rakvere JK Tarvas (places 7.-9)  2  :  2
37 09.00. Annelinna st. artificial grass 2 FK Priekuli – FC Ülenurme (places 10. – 12.)  4  1
38 09.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Narva Trans – Strela Pskov (places 1.-3.)  1  1
39 09.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Nõmme Kalju – Põlva FC Lootos (places 4.-6.)  1  3
40 10.20 Annelinna st. artificial grass 1 FC Helios Tartu – FC Santos White (places 13. -15.)  3  0
41 10.20. Annelinna st. artificial grass 2 FC Santos Red – Tartu JK Tammeka (places 7.-9.)  2  6
42 11.00 Annelinna st. artificial grass 1 FK Priekuli – Pskov 747 (places 10. – 12.)  2  5
43 11.00 Annelinna st. artificial grass 2 FC Helios Tartu – Põlva FC Lootos II (places 13. -15.)  2  1
44 11.40. Annelinna st. artificial grass 1 FC Nõmme Kalju – Marupes SC (places 4.-6.)  1  2
45 11.40. Annelinna st. artificial grass 2 FC Narva Trans – FC Flora Roheline (places 1.-3.)  2  1

 

Group A FC Santos Red FC Helios Tartu FK Priekuli FC Nõmme Kalju FC Narva Trans GOALS POINTS PLACE
FC Santos Red A 2:1  3:2  0:1 1:5 6:9 6 III
FC Helios Tartu 1:2 A 0:6  1:5  0:7 2:20  0 V
FK Priekuli  2:3 6:0 A  2:2  0:5  10:10 4 IV
FC Nõmme Kalju  1:0  5:1 2:2 A 0:3 8:6 7 II
FC Narva Trans 5:1  7:0  5:0 3:0 A 20:1 12 I

 

Group B FC Santos White FC Ülenurme Strela Pskov Põlva FC Lootos Rakvere JK Tarvas GOALS POINTS PLACE
FC Santos White B  0:1  0:11  0:9  0:3  0:24 o V
FC Ülenurme   1:0 B  0:7  0:6  1:2  2:15  3  IV
Strela Pskov  11:0  7:0 B 8:0 5:1  31:1 12 I
Põlva FC Lootos  9:0  6:0 0:8 B  6:0 21:8  9 II
Rakvere JK Tarvas  3:0  2:1  1:5  0:6 B  6:12  6  III

 

Group C Tartu JK Tammeka Pskov 747 Marupes SC FC Flora Roheline Põlva FC Lootos II GOALS POINTS PLACE
Tartu JK Tammeka C 4:2  0:3 3:3 4:0  11:8  7 III
Pskov 747 2:4 C  0:1  0:4  11:0 13:9 3  IV
Marupes SC  3:0  1:0 C  0:6  11:0  15:6  9  II
FC Flora Roheline  3:3  4:0  6:0 C 5:0  18:3 10 I
Põlva FC Lootos II 0:4  0:11  0:11 0:5 C  0:31 0 V

 

(1.-3.) Narva Strela Fc Flora Roheline GOALS POINTS PLACE
Narva (1.-3.)  1:1
Strela  1:1 (1.-3.)  4:0  5:1  4
Fc Flora Roheline  0:4 (1.-3.)

 

(4.-6.th) Nõmme Kalju Põlva Lootos Marupes GOALS POINTS PLACE
Nõmme Kalju (4.-6.th)  1:3
Põlva Lootos  3:1 (4.-6.th)  3:0  6:1  6  I
Marupes  0:3 (4.-6.th)

 

(7.-9.th) Santos Red Rakvere Tarvas Tammeka GOALS POINTS PLACE
Santos Red (7.-9.th)  2:2  2:6  4:8  1  III
Rakvere Tarvas  2:2 (7.-9.th)  1:4  3:6  1  II
Tammeka  6:2  4:1 (7.-9.th)  10:3  6  I

 

(10.-12.th) Fk Priekuli Fc Ülenurme Pskov 747 GOALS POINTS PLACE
FK Priekuli (10.-12.th)  4:1
FC Ülenurme  1:4 (10.-12.th)  0:4  1:8  0  III
Pskov 747  4:0 (10.-12.th)

 

(13.-15.th) Helios Tartu FC Santos White Põlva Lootos II GOALS POINTS PLACE
Helios Tartu (13.-15.th)  3:0
FC Santos White  0:3 (13.-15.th)  1:3  1:6  0  III
Põlva Lootos II  3:1 (13.-15.th)