Tartu Santos Cup 2018 B09 (2009) A level schedule

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

Tartu Santos Cup 2018
Boys 2009 A level
05.10.2018
1 14:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JK Tammeka Must FK Pskov 747 1 : 15 A
2 14:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 Marupes SC JäPS P-09 4 : 1 A
3 15:15 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JK Tammeka Sinine FK Strela Pskov 1 : 4 B
4 15:15 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 VJS Punainen I JK Tabasalu 2 : 3 B
5 15:50 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 PK-35 FC Flora 2 : 1 C
6 16:30 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FA Tartu Kalev Limbazi and Salacgriva 2 : 3 C
7 16:30 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 PK-35/Red Nõmme Kalju 4 : 1 D
8 17:05 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 FK Pskov 747 Marupes SC 10 : 3 A
9 17:45 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JäPS P-09 JK Tammeka Must 2 : 1 A
10 18:20 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu JK Narva Trans 2 : 2 D
11 18:20 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FK Strela Pskov JK Tabasalu 6 : 0 B
12 19:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JK Tammeka Sinine VJS Punainen I 3 : 2 B
13 19:35 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FA Tartu Kalev PK-35 3 : 4 C
14 19:35 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 Limbazi and Salacgriva FC Flora 3 : 8 C
15 20:15 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FC Helios Tartu PK-35/Red 0 : 6 D
16 20:15 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JK Narva Trans Nõmme Kalju 3 : 0 D
06.10.2018
17 09:50 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FK Pskov 747 JäPS P-09 10 : 0 A
18 09:50 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JK Tammeka Must Marupes SC 0 : 11 A
19 10:30 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JK Tabasalu Tammeka Sinine 2 3 B
20 11:10 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FK Strela Pskov VJS Punainen I 6 : 2 B
21 11:50 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FC Flora FA Tartu Kalev 7 : 1 C
22 11:50 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 PK-35 Limbazi and Salacgriva 7 : 3 C
23 12:25 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 Nõmme Kalju FC Helios Tartu 2 : 3 D
24 13:05 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 PK-35/Red JK Narva Trans 2 : 4 D
25 13:45 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FK Pskov 747 (1.-8.) JK Tammeka Sinine 6 1
26 13:45 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 Marupes SC (1.-8.) FK Strela Pskov 2 5
27 15:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 PK-35  (1.-8.) Pk-35/Red 5 0
28 15:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JK Narva Trans (1.-8.) FC Flora 3 3 (pen. 3-4)
29 15:40 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JäPS P09 (9.-16.) VJS Punainen I 3 5
30 15:40 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JK Tammeka Must (9.-16.) JK Tabasalu 0 4
31 16:20 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 Limbazi and Salacgriva (9.-16.) Nõmme Kalju 4 0
32 16:20 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 FA Tartu Kalev (9.-16.) FC Helios Tartu 8 0
33 17:35 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 FK Pskov 747 (1.-4.) FK Strela Pskov 4 1
34 18:15 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JK Tammeka Sinine (5.-8.) Marupes SC 1 4
35 18:15 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 PK-35 (1.-4.) FC Flora 1 3
36 18:55 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 Pk-35/Red (5.-8.) JK Narva Trans 2 3
37 18:55 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 VJS Punainen I (9.-12.) JK Tabasalu 6 1
38 19:35 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JäPS P09  (13.-16.) JK Tammeka Must 7 4
39 19:35 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 Limbazi and Salacgriva (9.-12.) FA Tartu Kalev 4 3
40 20:10 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 Nõmme Kalju  (13.-16.) FC Helios Tartu 3 1
07.10.2018
41 09:20 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JK Tammeka Must  (15.-16.) FC Helios Tartu 2 2 (pen. 5-6)
42 09:20 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 JäPS P09  (13. – 14.) Nõmme Kalju 3 3 (pen. 5-6)
43 10:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JK Tabasalu  (11. – 12.) FA Tartu Kalev 1 6
44 10:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 VJS Punainen I  (9. – 10.) Limbazi and Salacgriva 2 2 (pen. 5-4)
45 10:40 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 JK Tammeka Sinine  (7. – 8.) Pk-35/Red 1 2
46 10:40 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 Marupes SC  (5. – 6.) JK Narva Trans 1 1 (pen. 3-1)
47 12:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 1 FK Strela Pskov  (3 – 4.) PK-35 3 3 (pen. 5-4)
48 12:00 Mart Reiniku st. Artificial grass 2 FK Pskov 747   (1. – 2.) FC Flora 2 3

 

Group A JK Tammeka Must FK Pskov 747 Marupes SC JäPS P09 GOALS POINTS PLACE
JK Tammeka Must A 1-15 0-11 1:2 2:28 0 IV
FK Pskov 747 15-1 A 10-3 10-0 35:4 9 I
Marupes SC 11-0 3-10 A 4-1 18:11 6 II
JäPS P09 2:1 0-10 1-4 A 3:15 3 III

 

Group B JK Tammeka Sinine FK Strela Pskov VJS Punainen I JK Tabasalu GOALS POINTS PLACE
JK Tammeka Sinine B 1-4 3:2 3-2 7:8 6 II
FK Strela Pskov 4-1 B 6-2 6-0 16:3 9 I
VJS Punainen I 2:3 2-6 B 2-3 6:12 0 IV
JK Tabasalu 2-3 0-6 3-2 B 5:11 3 III

 

Group C FC Flora PK-35 FA Tartu Kalev Limbazi and Salacgriva GOALS POINTS PLACE
FC Flora C 1:2 7-1 8:3 16:6 6 II
PK-35 2:1 C 4:3 7-3 13:7 9 I
FA Tartu Kalev 1-7 3:4 C 2-3 6:14 0 IV
Limbazi and Salacgriva 3:8 3-7 3-2 C 9:17 3 III

 

Group D Pk-35/Red Nõmme Kalju JK Narva Trans FC Helios Tartu GOALS POINTS PLACE
Pk-35/Red D 4-1 2-4 6:0 12:5 6 II
Nõmme Kalju 1-4 D 0:3 2-3 3:10 0 IV
JK Narva Trans 4-2 3:0 D 2-2 9:4 7 I
FC Helios Tartu 0:6 3-2 2-2 D 5:10 4 III