Tartu Santos Cup 2018 B11 (2007) A level schedule

Hillar Otto Memorial 2019 / Tartu Santos Cup 2019

NB! 2007 A level 2*15 min – 7 games each team!

Tartu Santos Cup 2018
Boys 2007 A level 

2*15 min – 7 games each team!

05.10.2018
1 12:00 Annelinna st. Artificial grass 1 FC Santos Red JK Tammeka Sinine II 3 : 0 A
2 12:00 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu FC Santos White 3 : 2 B
3 12:40 Annelinna st. Artificial grass 1 FK Strela Pskov JK Merkuur Juunior 1 : 0 A
4 12:40 Annelinna st. Artificial grass 2 EPS 07 Akatemia JK Tammeka Sinine I 1 : 1 B
5 14:10 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Tabasalu HJK Töölö Blue 0 : 0 A
6 14:10 Annelinna st. Artificial grass 2 Pskov 747 MRJK 4 : 1 B
7 15:40 Annelinna st. Artificial grass 1 Marupe SC FC Santos Red 0 : 0 A
8 15:40 Annelinna st. Artificial grass 2 JK Tammeka Sinine I Riga Dinamo 0 : 3 B
9 16:20 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Tammeka Sinine II JK Merkuur Juunior 0 : 5 A
10 16:20 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu EPS 07 Akatemia 0 : 0 B
11 18:00 Annelinna st. Artificial grass 1 FK Strela Pskov JK Tabasalu 3 : 0 A
12 18:00 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Santos White MRJK 1 : 0 B
13 18:40 Annelinna st. Artificial grass 1 HJK Töölö Blue Marupe SC 0 : 1 A
14 18:40 Annelinna st. Artificial grass 2 Riga Dinamo Pskov 747 0 : 3 B
06.10.2018
15 08:20 Annelinna st. Artificial grass 1 Marupe SC JK Merkuur Juunior 0 : 1 A
16 08:20 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu Riga Dinamo 1 : 2 B
17 09:00 Annelinna st. Artificial grass 1 FC Santos Red JK Tabasalu 1 : 0 A
18 09:00 Annelinna st. Artificial grass 2 JK Tammeka Sinine II FK Strela Pskov 0 : 6 A
19 09:40 Annelinna st. Artificial grass 1 MRJK JK Tammeka Sinine I 5 : 0 B
20 09:40 Annelinna st. Artificial grass 2 EPS 07 Akatemia Pskov 747 0 : 4 B
21 12:00 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Merkuur Juunior HJK Töölö Blue 1 : 1 A
22 12:00 Annelinna st. Artificial grass 2 Riga Dinamo FC Santos White 0 : 0 B
23 12:40 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Tammeka Sinine II Marupe SC 0 : 2 A
24 12:40 Annelinna st. Artificial grass 2 MRJK EPS 07 Akatemia 3 : 0 B
25 13:20 Annelinna st. Artificial grass 1 FK Strela Pskov FC Santos Red 1 : 0 A
26 13:20 Annelinna st. Artificial grass 2 Pskov 747 JK Tammeka Sinine I 4 : 0 B
27 15.40 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Merkuur Juunior JK Tabasalu 2 : 0 A
28 15.40 Annelinna st. Artificial grass 2 Pskov 747 FC Santos White 3 : 0 B
29 16:20 Annelinna st. Artificial grass 1 FC Santos Red HJK Töölö Blue 4 : 1 A
30 16.20 Annelinna st. Artificial grass 2 JK Tammeka Sinine I FC Helios Tartu 3 : 0 B
31 17:00 Annelinna st. Artificial grass 1 Marupe SC FK Strela Pskov 0 : 3 A
32 17:00 Annelinna st. Artificial grass 2 MRJK Riga Dinamo 0 : 1 B
33 17:40 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Tabasalu JK Tammeka Sinine II 1 : 0 A
34 17:40 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Santos White EPS 07 Akatemia 2 : 3 B
35 20:00 Annelinna st. Artificial grass 1 HJK Töölö Blue FK Strela Pskov 0 : 3 A
36 20:00 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu Pskov 747 2 : 3 B
07.10.2018
37 08:00 Annelinna st. Artificial grass 1 HJK Töölö Blue JK Tammeka Sinine II 1 : 0 A
38 08:00 Annelinna st. Artificial grass 2 JK Tabasalu Marupe SC 3 : 0 A
39 08:40 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Merkuur Juunior FC Santos Red 1 : 2 A
40 08:40 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Helios Tartu MRJK 3 : 3 B
41 09:20 Annelinna st. Artificial grass 1 EPS 07 Akatemia Riga Dinamo 0 : 2 B
42 09:20 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Santos White JK Tammeka Sinine I 0 : 1 B
43 11:40 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Tammeka Sinine II – FC Santos White (13.-14.) 1 4
44 11:40 Annelinna st. Artificial grass 2 HJK Töölö Blue – EPS 07 Akatemia (11.-12.) 1 3
45 12:20 Annelinna st. Artificial grass 1 Marupe SC – FC Helios Tartu (9.-10.) 3 1
46 12:20 Annelinna st. Artificial grass 2 JK Tabasalu – JK Tammeka Sinine I (7.-8.) 1 2
47 13:00 Annelinna st. Artificial grass 1 JK Merkuur Juunior – MRJK (5.-6.) 0 1
48 13:00 Annelinna st. Artificial grass 2 FC Santos Red – Riga Dinamo (3.-4.) 3 0
49 13:40 Annelinna st. Artificial grass 1 Pskov 747 – FK Strela Pskov (1.-2.) 0 0 (pen. 5-4)

A FC Santos Red JK Tammeka Sinine II FK Strela Pskov JK Merkuur Juunior JK Tabasalu HJK Töölö Blue Marupe SC GOALS POINTS PLACE
FC Santos Red A 3:0 0-1 2-1 1-0 4-1 0-0 10-3 13 II
JK Tammeka Sinine II 0:3 A 0-6 0-5 0-1 0-1 0-2 0-18 0 VII
FK Strela Pskov 1-0 6-0 A 1:0 3-0 3-0 3-0 17:0 18 I
JK Merkuur Juunior 1-2 5-0 0:1 A 2-0 1-1 1-0 10-4 10 III
JK Tabasalu 0-1 1-0 0-3 0-2 A 0-0 3-0 4-6 7 IV
HJK Töölö Blue 1-4 1-0 0-3 1-1 0-0 A 0-1 3-9 5 VI
Marupe SC 0-0 2-0 0-3 0-1 0-3 1-0 A 3-7 7 V

 

B FC Santos White FC Helios Tartu EPS 07 Akatemia JK Tammeka Sinine I MRJK Riga Dinamo Pskov 747 GOALS POINTS PLACE
FC Santos White B 2:3 2-3 0:1 1-0 0-0 0-3 5:7 4 VII
FC Helios Tartu 3:2 B 0-0 0-3 3-3 1-2 2-3 9:13 5 V
EPS 07 Akatemia 3-2 0-0 B 1:1 0-3 0:2 0-4 4:12 5 VI
JK Tammeka Sinine I 1:0 3-0 1:1 B 0-5 0-3 0-4 5:13 7 IV
MRJK 0-1 3-3 3-0 5-0 B 0-1 1-4 12:9 7 III
Riga Dinamo 0-0 2-1 2:0 3-0 1-0 B 0-3 8:1 13 II
Pskov 747 3-0 3-2 4-0 4-0 4-1 3-0 B 21:3 18 I