U8 (2009) Schedule

Tartu Santos Cup 2017

BOYS 2009

29.09.2017

Game nr. Time Pitch Teams Teams Result Result Group

1

14.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos Red VJS III 1

:

9

A

2

14.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Mazeikiu SM I FC Helios Tartu 9

:

0

B

3

14.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos White VJS I 2

:

5

C

4

14.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 JK Tammeka VJS II 0

:

4

D

5

15.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 Strela Pskov FC Santos Black 3

:

3

A

6

15.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Pskov 747 FK Ventspils Academy  3

:

2

B

7

16.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Helios Kõrveküla Mazeikiu SM II 1

:

5

C

8

16.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Santos Red FC Santos Black 4

:

 8

A

9

16.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC FC Flora Roheline Mazeikiu SM I 4

:

2

B

10

16.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 VJS I FC Tiigrid 2

:

11

C

11

17.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 JK Tabasalu FC Elva 6

:

3

D

12

17.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 VJS III FC Tiigrid 2010 2

:

7

A

13

18.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FK Ventspils Academy FC FC Flora Roheline 2

:

4

B

14

18.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Mazeikiu SM II FC Tiigrid 2

:

3

C

15

18.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Narva Trans JK Tabasalu  4

:

 2

D

16

18.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Tiigrid 2010 Strela Pskov  0

:

9

A

17

19.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 VJS II FC Elva 9

:

0

D

18

19.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Helios Tartu Pskov 747 1

:

8

B

19

20.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 JK Tammeka FC Narva Trans  1

:

2

D

30.09.2017

20

09.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 VJS III FC Santos Black  3

:

 3

A

21

09.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Helios Tartu FC FC Flora Roheline  0

:

 7

B

22

09.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos White Mazeikiu SM II 2

:

4

C

23

09.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Strela Pskov FC Santos Red 11

:

0

A

24

10.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 Mazeikiu SM I FK Ventspils Academy 2

:

1

B

25

10.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 VJS I FC Helios Kõrveküla 8

:

4

C

26

11.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 VJS II JK Tabasalu  7

:

1

D

27

11.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Santos Black FC Tiigrid 2010 3

:

0

A

11.40.

28

11.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Helios Kõrveküla FC Santos White  3

:

7

C

29

12.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Narva Trans VJS II 4

:

4

D

30

12.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Strela Pskov VJS III  6

:

 0

A

31

13.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 Pskov 747 Mazeikiu SM I  4

:

2

B

32

13.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Tiigrid FC Helios Kõrveküla 7

:

0

C

33

13.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 JK Tabasalu JK Tammeka 3

:

2

D

34

13.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Mazeikiu SM II VJS I 5

:

 3

C

35

14.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Flora Roheline Pskov 747 1

:

7

B

36

14.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Narva Trans FC Elva 3

:

 2

D

37

15.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Tiigrid 2010 FC Santos Red  1

:

 9

A

38

15.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FK Ventspils Academy FC Helios Tartu  4

:

 1

B

39

15.40 Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Tiigrid FC Santos White 2

:

 1

C

40

15.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Elva JK Tammeka  3

:

5

D

41

16.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos Red – FC Helios Tartu 1

:

 4

42

16.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 VJS III – FK Ventspils Academy 0

:

6

43

17.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Tiigrid 2010- Mazeikiu SM I 1

:

 17

44

17.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Santos Black – FC Flora Rohelised 1

:

1  Pen 2:3*

45

17.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 Strela Pskov – Pskov 747
 
 1

:

4

46

17.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Helios Kõrveküla – FC Elva 0

:

 6

47

18.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos White – Tartu JK Tammeka 1

:

10

48

18.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 VJS I – JK Tabasalu  2

:

5

49

19.00 Forseliuse kooli st. natural grass 1

Mazeikiu SM II – 

FC Narva Trans

0

:

3

50

19.00 Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Tiigrid – VJS II  0

:

 9

01.10.2017

51

08.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos Red – FC Helios Kõrveküla (19-20th place) 3

:

5

52

08.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Helios Tartu –FC Elva (17-18th place)  1

:

 0

53

08.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1  VJS III – FC Santos White (15-16th place) 4

:

1

54

08.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FK Ventspils Academy -Tartu JK Tammeka (13-14th place)  1

:

 2

55

09.20. Forseliuse kooli st. natural grass 1  FC Tiigrid 2010 – VJS I (11-12th place) 7

:

1

56

09.20. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Mazeikiu SM I –JK Tabasalu (9-10th place)  8

:

 1

57

10.00. Forseliuse kooli st. natural grass 1 FC Santos Black  –Mazeikiu SM II – (7-8th place) 2

:

 0

58

10.00. Forseliuse kooli st. natural grass 2 FC Flora Rohelised –FC Narva Trans(5-6th place) 3

:

 2

59

10.40. Forseliuse kooli st. natural grass 1 Strela Pskov –FC Tiigrid  (3-4th place)  9

:

 1

60

10.40. Forseliuse kooli st. natural grass 2 Pskov 747 –VJS II (FINAL)  1

:

2

 

Group A

FC Santos Red

VJS III

FK Strela Pskov

FC Santos Black

FC Tiigrid 2010

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos Red

A

1-9 0-11 4-8 1-9 6 :37 0  V

VJS III

9-1

A

 0-6  3-3 2-7  16:14 4  IV

FK Strela Pskov

11-0 6-0

A

3-3 9-0  30:3 10 I

FC Santos Black

8-4  3-3 3-3

A

3:0 17:10  8  II

FC Tiigrid 2010

9-1 7-2  0-9  0-3

A

 16:6 6 III

 

Group B

Mazeikiu SM I

FC Helios Tartu

Pskov 747

FK Ventspils Academy

FC FC Flora Roheline

GOALS

POINTS

PLACE

Mazeikiu SM I

B

9-0 2-4 2-1 2-4  15:9 6  III

FC Helios Tartu

0-9

B

1-8 1-4  0-7  2-28 0 V

Pskov 747

4-2 8-1

B

3-2  7-1  15:6 12  I

FK Ventspils Academy

1-2 4-1 2-3

B

2-4  9:10  3  IV

FC FC Flora Roheline

4-2  7-0  1-7 4-2

B

 16:11  9 II

 

Group C

FC Santos White

VJS I

FC Helios Kõrveküla

Mazeikiu SM II

FC Tiigrid

GOALS

POINTS

PLACE

FC Santos White

C

2-5  7-3 2-4  1-2  12:14 3  IV

VJS I

5-2

C

8-4 3-5 2-11  18:22 6 III

FC Helios Kõrveküla

 3-7 4-8

C

1-5  0-7  8:20 0  V

Mazeikiu SM II

4-2  5-3 5-1

C

2-3  16:8 9 II

FC Tiigrid

2-1 11-2  7-0 3-2

C

 23:5  12 I

 

Group D

Tartu JK Tammeka

VJS II

FC Elva

FC Narva Trans

JK Tabasalu

GOALS

POINTS

PLACE

Tartu JK Tammeka

D

0-4 5-3  1-2 2-3 8:12  3 IV

VJS II

4-0

D

9-0  4-4 7-1  24:5  10  I

FC Elva

3-5  0-9

D

2-3 3-6  8:23 0  V

FC Narva Trans

2-1  4-4 3-2

D

  4-2  13:9 10 II

JK Tabasalu

3-2  1-7 6-3  2-4

D

 12:16  6  III